öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

sanırım evet gerı cekılmek olmalı. gercı o adımı hıc ılerıye de atmadım ama neyse :/

ya evett eve gelır gelmez yazdım bendee hemen :)) cok sag olun vallahıı :) bundan sonra bende artıstt artısst takılıcam tamam :)

Ya böyle durumlarda biraz çaba gerekiyor bir tanıdık dişçiye aşıktı tüm dişlerini sokturdu geri taktir di şimdi evliler
yaa ne guzel masallahh valla ya o tanıdıgınıza :)) ama nasıl caba ıstee. sureklı gormek ıcın cabalıyorum o yetmez mı :)

Bu kadar hatun voltrani oluşturup bir öğretmeni ayartamazsak yuh bize
sevdiği var mi onuda arastir face sinin geçmiş yıl adina bak kimle nerede napmis
dedektif olduk havalı ol fazlaca abartma hava ndan yanına yaklaşa maz sonra
eminim güzel kız sin olmazsa da kendi kaybeder uyuz

yanı okulda en genc mınyon tıplı hanım hanımcık sevecen ve bekar olarak tek ben varım desem yerıdır (nasılda abartttım ama) saka maka dıger arkadaslar genelde hep evlı bayanlar. erkeklerden bekarlar var ama benım gozum benımkınde yahuu :)
facesınde hep erkek arkadaslarıyla takılmıs. herkese acık gonderılerınde oyle yanı... fotolarını begenenlerın hepsıne tek tek baktım dusununn :) genelde hep erkekler begenmıs yaa. begenen kızlarda evlı hep. usenmeden baktım vallahı hepsıne

yaa ne guzel masallahh valla ya o tanıdıgınıza :)) ama nasıl caba ıstee. sureklı gormek ıcın cabalıyorum o yetmez mı :)
Kız görmeye çabalıyor mmuş görmemek için kör olman lazım aynı yerde calisiyorsunuz
aslında okadar çok ortak noktanız varki hobileri neler öğren face dinden ne hikmetse senin de hobim olsun onlar
tavla da iyim takip taninmam de mesela buda atlar oynama dan ne sine de yemeğine olsun öylece birde yemek koparır sin kuzenim psikolojik danışman onun tavsiyesi bunlar.

Kız face den dikiz elerken beğen butonuna felan yanlışlıkla tıklama rezil olursun valla

facede begendıgı seylere baktım hep ogretmenlıkle alakalı seyler... hıc oyle askmıs meskmıs oyle sayfalar begenmemıs. he bıde tuttugu takımı ogrendım. ama benım tuttugum takımla aynı degıl yanıı en ufak bı ortak nokta bulamadım feysdee :)

kuzenınıze de ayrıca tesekkurlerr :)

canım yaa hasbamla farklı karakterizidirr..ama genel olrak güzeli severizz))))))
o bence seni fark edecek gör
duyumu aldı yaa
duyumun peşini bırakmaz diyorumm

Yalnız şunu bil bununla cikar san şu heyecanın kalmayacak şimdi ulaşılmaz görünüyor.
ben universitededeyken aynen sen gibi birinden hoşlanıyordu m o beni görmüyordu bile.sonra olduysa bana çıkma teklif etti nedense o an gözümde eski heyecaninin kalmadığını hissettim. Ve kabul etmedim.aşkın mantığa sığmayan ayrı bir mantığı var

canım yaa hasbamla farklı karakterizidirr..ama genel olrak güzeli severizz))))))
o bence seni fark edecek gör
duyumu aldı yaa
duyumun peşini bırakmaz diyorumm
demı yaa. bırakmaz yanı duyumun pesını sevgılısı yoksa. kı bence yok yaa sevgılısı falan onun evet evet yokturr :)))

aaa :)) nasıl oldu senı gormezken nasıl bı anda teklıf ettı. nasıl davrandın kı senn :))
aynen katılıyorum aslında sana. kacan kovalanır taktıgı cıdden cok dogru yaa. karsıdan en ufak ılgıyı gorunce hemen ılgıyı kesmek falan. guzel bısey ama sacma da. ayy sacmaladım yıne sanırım :)

Bende sen gibi beni fark etsin fikr taktikler uyguladim o gidiyor diye okul gezi dine gittim otobüste arka koltuğuna oturdum,kitap okumayı seviyor diye kitaplardan bahsediyordu m.parfumle inanıyordum resmen koku yu çeksin diye
bir gün tavla muhabbeti oldu üst üste yendim delidir hergün beni yenecek tarlaya davet etmeye başladı ayıptır söylemesi bence süper zar tutarim
derken biz neden çıkamıyoruz dedi bence salakca nereye dedim
tüm heyecanı bitti bir daha tarlada oynamadım meğer ben onu uzaktan sevmeyi seviyor musun yaklaşınca büyüsü bozuldu

bız nıye cıkmıyoruz sorusuna verdıgın cevaba bayıldım yalnız yaa :)) supersın pekı hıc pısmanlık olmadımı ıcınde. yada suanda hayatında var mı baskası dıyeyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…