öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Olmadi o yanindayken tel.nonu bize ver arayip lmnt yetiss evini su basti kos cabuk diyelim:)
Imdaat evimi şu basmış otobüsle gidiyorum bilgisayarimi siz getirin he komşu de hülya koçyiğit gibi koşarak eve git

Olmadi o yanindayken tel.nonu bize ver arayip lmnt yetiss evini su basti kos cabuk diyelim:)
Imdaat evimi şu basmış otobüsle gidiyorum bilgisayarimi siz getirin he komşu de hülya koçyiğit gibi koşarak eve git

Bak bu kadar insan isini gucunu bırakmis bu isi nasil cozeriz diye kafa yoruyoz L lmnt hadi az bi cesaret

Sylphy kiz sınavi nettin nasil gecti

geçti, geçti... ama bütün gün aklım sizdeydi yaa şimdi de okuldayım koridorda oturdum koltuğa Muhabbetleri okuyorum yaa L lmnt iyiki açmışssın bu konuyu çok tatlısınız siz yaa bu aradaa herkesin ortasında sana dönmesi ve detaylıca açıklama yapması gösteriyor kii....

Canim sende birgun birinden hoslan o zaman senin icinde isi gucu bırakır sanada taktik veririz

Hepimiz guzin abla olduk

yaa keşke şimdi bişryler yapsan da götürsen fena mı olur

Canim sende birgun birinden hoslan o zaman senin icinde isi gucu bırakır sanada taktik veririz

Hepimiz guzin abla olduk

Ayy yerim yaa benim sevdiceğim var zaten arada 450 km. Olsa da taktiklerinize hep açığım tabii

Ayy yerim yaa benim sevdiceğim var zaten arada 450 km. Olsa da taktiklerinize hep açığım tabii
Allah sevdiceginle ömürlük mutluluk nasip etsin güzellik

Tamam o vakit ben birinden hoslanirsam butun kızlar bana guzin ablalik eder taktik verirsiniz

Hele bulaydimda hayırlısıyla bi hocaefendi

Daha fazla çekimserlik istemiyorum demek olur planları uygula bence

demı yaa. olumsuz bısey oldugunda ınsan hıssetmez mı.. hıssederdım ıllakı. kaldıkı benım duygularımı bıldıkten sonra hıc yuz vermeyebılırdı de..
ayrıcada sınavının guzel gecmesıne cok sevındım. sonucuda gelsın bakalım hayırlısıylaa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…