öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Yok kız allah korusun ikiside sağ ve beraber ler .
durumuna üzüldüm uzulurkende düşündüm madem o saklamıyor sizi sizde onu sallamayin çalışmak istiyorsan çalış fikir danışma izin alma.
çalışma diyorsa tüm ihtiyaçlarınıza karşılamaya mecbur:/

Senaryo fit olurdu marihuana terzi fakir olurdu sonra dikiş dikerek lmt anonim derken zengin olurdu ama bir sezonda hem zengin olurdu hemde luis albertoyla evlenirdi
Umarım okullar kapanmadan evlenmeyi geçtik çıkmaya baslasalar

O değil de yıllardır kitap yazmak hayalimdi bunun kitabinimi yazsam
Herkesin yorumlarıni flan da yazarım değişik olur

Arkadaşın bizden iyi mi biliyormuş sikmasin canimi
en azından sohbet etmis in buda bir gelişme.olmasa da hiç üzülme esege fazla değer verirsen kendini yarış atı zaneder

Bu arada hocaefendi seni kaale slmasa umursamasa aciklama falan yapip nereye gittigini soylemezdi bence

Bu arada aksam baska bisey yap hatta bence acma pogaca tarzi bisey yap sabah sabah iyi gider gotur

Yerken cay icerken falan az biraz muhabbet ilerler hic moralini bozma bakayim olmazsa olmaz kıyamet degilde
Sen neden bu kadar olumsuz dusunuyorsun bence onceligin hocaefendinin arkadasligini kazanmak olsun

Ne bileyim zevklerini falan ogren daha cok muhabbet etme firsati bul simdilik bu sekilde ilerlesinde zamanla dahada olumlu olur bslki hersey

Ayyy kotu kotu dusunmek istemiyirumda su arkadas bizim hocaefendoye göz koymus olmaya

Oyleyse hic heveslenmesin hocaefendiden ilk lmnt hoşlandı

Sakası bi tarafa@lmnt canim sen arkadasinin seni gercekten dusunen iyi niyetli biri olduguna inanıyormusun degerlendirmeni ona gore yap yani

Ya arkadasim evli imkansiz yani goz koymasi falan. Ne biliyim agirdan aldigini dusunuyo adamin. Muhabbetin sonuna dogru baska birileri gelmisti yanimiza. Oyle toplu halde sohbet ederken hani bana dogru donup konustu falan. Boyle ne biliyim. Daha samimi buluyo gibiydi sanki ya. Benim hissettiklerim olumlu iken, arkadasin dedikleri kafami karistirip canimi sıkti resmen. Surekli bi olumsuzluk falan

Canim arkadasinin goz koymasini espiri diye soylemustim ama sahiden iyi niyetli biri olup olmadigindan eminmisin

Bak bi ornek vereyim benim bi arkadasim vardi hatta kac yillik arkadas ne zaman benim hayatimda olumlu bi gelisme olsa arkadasim yok o iyle degildir vs diye miralimi bozardi

Kotu gunumde yanimda gordum ama acikcasi iyi gunumde hic yanimda degildi mesela ben staja giderdim ama girmen lazim yok iste onlar seni kovmadan sen çık yok millet senin koca aramak icin geldigini falan dusunecek diye bi dolu biseyler ama say say bitmez

Emin ol bazen karsinda en yakinin oldugunu dusundugun kisi senin iyiligini isteyemeyebiliyor

Demek istedigim sen arkadasinin iyi niyetinden eminmisin

L lmnt canım hiiiiç üzülme fıstığım,bence konuşmuş olmanız iyi,uzun uzun açıklama yapması da önemsediği anlamına geliyor bence,bu arada her türlü kek,poaça,pasta tarifi verebilirim
Bi de şimdi okurken aklıma bişey geldi
Bi organizasyon yapsan mesela,okuldaki öğretmen arkadaşlarını yemeğe çağırsan,tabi hoca efendiyi de,muhabbet olur,durumlar gelişirmiş gibi geliyor ya da dışarda da olabilir bi organizasyon yapsan onu da çağırsan güzel olur gerçekten

L lmnt bahane ararsan bi sürü bahane sayabilrim. Sen koskoca öğretmensin. Başkasına bakma sen. Ben şimdiye elin lafına bsksaydim batmistim düşün

Boşver arkadaşının ne dediğini ,bekle hep beraber olup ayartcaz hocayı sana

Okuldakilerin hepsi yasli basli tipler yaa. Hayatta onlari yemege falan cagiramam disarda da gorusemem benim direk hoca efendiye yonelik plan yapmam lazimm ama ne

Ha bu arada bence bi sure arkadaslarina artik duygularini belli etmemeye calis sorarlarsa zaten niyeti olursa kendi acilir oluruna falan biraktim de

Ama mucadeleyide elden birakma
100 kere dedigim gibi yine soyluyorum bence ilk hedefin onun arkadasligini kazanmak olsun iki satır mubabbet etmeye baslayin bence

Dusunsene bazen insan is yerindeki birini soguk itici falan gibi goruyor ama zamanla konustukca falan oyle olmadigini goruyor

Yani sizde sohbetle muhabbetle birbirinizi tanidikca belki hocaefendinin gonlu sana kayacak kimbilir yada sen onu tanidikca belki kafandaki aşik olacagin yada yuva kurmayi isteyecegib o insan olmadigini anlayacaksin

Bunlari zaman gösterecek sen once bi şu yerlere doktugun moralini bi topla biz zaten yanindayiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…