öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

L lmnt yi hemenden verelim ki ayakkabisinin altina bizinde adimizi yazssin ondan heyecan yapiyoz yoksa acele etmeyiz bu kadar yavas yavas her anin her heyecanin tadini cikarsinlar yoksa

Zaten mayista yas oluyor 28 wvde kalma sinirini zorluyorum

Ayy bende 23.sen ağlama dayanamam
Hem bende 30 dan önce düşünmüyorum hihh

L lmnt değildir kesin.başka bi şeydir.çünkü biz L lmnt kim=bilincalti değil yani (desemde inanma):)))
Sormayı unuttum sen ne gördün kesin saçından sürüklüyosundur kesin
Ben rüyamda şu en eski 33 10 telefondan vardı ulen benim gül gibi androirime ne oldu diyorum annemde yılan oyunu var o bu oynarsın diyor gulerek:/
tam cinnet gecirecektim uyandim:)

Ayy bende 23.sen ağlama dayanamam
Hem bende 30 dan önce düşünmüyorum hihh

Kız yasin ilerlemesi dert degilde bu yasa kadar bi baltaya sap olamamak dokunuyir insana is yok guc yok eee evlilikte yok

Yillardid sınava gir çik yeminle artik nevrim döndü

Bide kotu haber 657 ye tabi olmayan kızlar artik biraz zor koca buluyorlar

Ben rüyamda şu en eski 33 10 telefondan vardı ulen benim gül gibi androirime ne oldu diyorum annemde yılan oyunu var o bu oynarsın diyor gulerek:/
tam cinnet gecirecektim uyandim:)
Ayyy gul gibi telefonundan olup 33 10 dustugune mi guleyim yoksa annenin seni yılan oyunuyla teselli etmesine mi bilemedim

Onemli uyar:33 10la kadınlar kulubune girilmiyor pc yi ac kapa derken gelusmelerden biraz gec haberdar olacaksin

Rahat ol neyseku kabusmus aramiza hos geldin tatlıböcuk

Kalkıp düş alıp kuaföre gideceğim ama bir useniyorumki biri bunları yerine yapsa:)
lmnt ne yapıyor acep pastayı vermeden gelirse bu kız rüyamda yarım kalan cinneti bursa gecirecegim

Kalkıp düş alıp kuaföre gideceğim ama bir useniyorumki biri bunları yerine yapsa:)
lmnt ne yapıyor acep pastayı vermeden gelirse bu kız rüyamda yarım kalan cinneti bursa gecirecegim

Belkide L lmnt ve hocaefendi muhabvetin dibine vurmusturlar

Hadi sende bismillah deyip kalk belki yolda hayatinin hocadfendisiyle falan karsilasirsin sende

Canımmm yap yap sen bende yapıcam aksam sinirden ölmemek için.

biri bana özet geçer mi ?

Yaa valla çok sıkılıyorum ya kızlar. Birazda benle ilgilenin. İşyerimde bi sütü hanzo var ve bende onların içinde çalışıyorum.enerjimi alıyorlar. Offf aksama kadar patliyorum sıkıntıdan off.düşünmeden edemiyorum acaba bütün işyerlerinde böylemi diye ya.

Meslek nedir ki adliyede falan mi calisiyorsun acaba orada yogunlukla erkek olurda

Du ben seni motive edeyim

Bak guzelim ulke olarak issozlikten kırılırken cok sukur ki isim var diye dusun

Acik polyana gibi olduda idare et artık negatif insandan pozitif seyler cikmiyo demekki
ipeqbojuqu de kuaofore gidecekti yoksa seni cok guzel motive ederdi kalsin bana idare et artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…