öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Teşekkür ederim deneyecegim

Kızlarr gunaydin.bende rüya gördüm.ama öyle imnt yi fln görmedim. Benim direk buraya katılan kadınların isim listesini gördüm

Aldim bu tarifi
Konu sahibi napti sahi?

ayy benım bırıcık agır agır haftalık dızı modunda ılerleyen ask hıkayem geyık sohbetıne mı donmus tovbelerrr olsun
vay arkadas kk bıle dalgaya alıyo benı sevdıceegım nıye almasın
o degılde degısık bır kek tarıfı deneyeyım dedım. ıcıne etmek dedıklerı olayı yaptım once okuldakı bı kac kısıye denetecegım. sonra yarim e verecegım ınsallah onaylanırsa tadı guzel olmus aslında yaa ama yınede bılemedım. heyecan yaptım sanırım ona da verıcem dıyee

merhaba

konunu bastan sona okudum ınsallah hakkında hayrlısı olur guzel yorumlarını beklemedeyım.

Korkudan ayni taktigi bende yaptim.son bi kac yorumda

Flash flash flas

L lmnt in keki kabardi mi okuldaki ogretmenler hocaefendiye kek birakti mı hocaefendi keki begendimi yorumlar ve daha buyuk aciklamalarla L lmnt ana haber bulteninden sonra bizlerle

Aaaa bu listenin tabiri ne olaki acaba listedekilerin hdpsi bdkar mi sırayla evlenecekler listesi mi

Eger oyleseyse@ipeqbojugu ssnden once geliyom

Hadi hayrola diycemde ruyanin tabiri belli geceyarilarina kadar bu takimla lmnt acildi acilmadi mubahabbeti yaparsak sonumuz bu olur

Inşallah bugün bir gelişme olurda derin bir oh cekeriz. Bu konuda bence, insanın unuttuğu heyecanları hatırlattığı için bağladı bizi kendine. Inşallah hayırlısıyla tez zamanda kavuşsun bizim aşıklar :)

Ya kızlar Relax. Herkesi evlendircez. (Sanarsin çöpçatan) L lmnt yi bi halledelim.
Zaten ozamana kadar bi sürü tecrübe edindik ediniyoruzda sayesinde.birimiz L lmnt için, L lmnt de bizim için.olsun mu. Olsun olsun.ona feda olsun. Tatlı kiz☺

Tez zamanda lütfen. Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…