öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Öğrencilerden konuyu açıver işte. Biz öğretmenlerin başka konuşacak ne mevzusu varki Hatta sana tavsiyem, etkili bir yöntem olarak; onun olduğu yöne doğru (mümkünse dışarıdayken) sinirlerin çok bozuk vaziyette git(mümkünse neredeyse ağlayacakmışssın gibi). Ama yanına gitme yakınına git. Azıcık insansa, azıcıkta meraktan mutlaka soracaktır ne oldu neyin var hayırdır diye. Şu öğrenci şöyle bir sebeple canımı çok sıktı falan diye gir mevzuya. Sonra işte sorduğun için teşekkürler anlatmak iyi geldi. Sonra bende seni geçenlerde şurdaki apartmandan çıkarken gördüm, sanırım komşuyuz. Sonra hmm ailenle mi oturuyorsun.. Vs. vs. muhabbet tavana vurur zaten.

evet cok dedıkoducular. o yuzden fazla takılmıyorum ogretmenler odasında ya :/
masallah arkadasının azmıne yaa. bende bu sekılde azmetseydım bu zamana kadaarr... ooo baya yol alırdım ama cok cekıngen davranıyorum ya. yapım geregı sanırım. olmadı arkadasınızın taktıgını ugyularım :) cok sagolasın :)

ayy ne guzzel motıve ettınız benı yaaa :)) vallahı kendıme guvenım geldı bı anda :))

Ogretmen ortaminda pek herkes birbirinin numarasini almaz canim yaa, heemenn laf söz olur , niye istemis ha kesin gozu var diye
Tabi whatsup grubu kurmak moda simdilerde belko oradan yirtilir

Ben sağlıkçıyım bizde normal herkes alır verir :) Öğretmen ortamını pek bilmem ama eniştemde sınıf öğretmeni dediğin gibi onların whatsapp grupları var :) Okular da çok dedikodu dönüyor ya :)

Ogretmen ortaminda pek herkes birbirinin numarasini almaz canim yaa, heemenn laf söz olur , niye istemis ha kesin gozu var diye
Tabi whatsup grubu kurmak moda simdilerde belko oradan yirtilir
ıste sorun su kı okuldakıler whatsap grubunu su sekılde kurmuslar. ıste 1. sınıf ogretmenlerı ayrı kurmus 2. sınıflar farklı falan o sekılde ne yazıkkı :)

bı ıkı konusmadan sonra konuları eve getırcem zaten. bu arada tek yasıyomus yaa :) aılesı farklı bı sehırdeymıs onun da :)

Canim insallah istedigin gibi olur, sonra adama dersin seni.tavlamak icin resmen kadinlar kulübünü altust ettim diye :))
Yaratici ol,
1..yeni tasindiysan ya surada oturuyorum surasi buraya yakin mi diye...
2.. madem sinifci .. bu ogrenciler.ortaokula gelince bi afalliyorlar... gibi konu acabilirsib, ortak ogrenciniz varsa ondan sana gelen onun uzerinden konu acabilirsin..
3.. sehri bilmiyorsan sehirde.gezilecek yerleri sorabilirsib :))
4.. mudur gorev verdiginde onunla ayni konuyu al seminer doneminde :) ortak hazirlarsiniz.
Vs vs

tesekkurler fıkırlerınız ıcınn :))) yenı yenı tanısıyoruz. o zaman yavas yavas dedıklerınızı yapayım :) valalhı bu yazılanları tek tek okuturum olurda ıyı seyler olursa aramızda

ıste sorun su kı okuldakıler whatsap grubunu su sekılde kurmuslar. ıste 1. sınıf ogretmenlerı ayrı kurmus 2. sınıflar farklı falan o sekılde ne yazıkkı :)
O ne yaa boyle sey mi olur:)) hadi ortaokul, ilkokul diye ayri kurulur da birlikte olab okullar icin... yuhh yani. Ayriminda boylesii:))) bosver zaten senin numarani o bulmak icin ugrasir belki sonraa )

O zaman yarın bir öğretmenler odasına hadi vatsupp gurubu kuruyoruz 1ler 3ler değil hep ler de:)ya birazda makarnaya vur çok ciddi olursan adam tirsar hem sizin ortak çalışma alanınız var hiç yardımsız ilerler sohbet ama sen hoslandigindan yaklasamiyorsun sigara kullaniyorsan çakmak ışte çok sıkılıyorum okul çıkışı de eşek değil ya bir alternatif atar ama belki sevgilisi vardır onu bir arastir ha sonuçtan bizi de haberdar et:)

Çok heyecanlandım tavla mutlaka :)
İşyerinde sevgili olmak zor gerçekten ama o başka konu şimdi tuttuğunu koparma vakti
A awesome85 arkdaşın taktikleri süper

Benimkini okutma eşek yazmisimbenimkine gelince gözünü kapatsin

ıste sorunda o. hanı bı sevgılısı var mı yokmu onu tam olarak net bı sekılde ogrensem bı adım muhakkak atıcam da ondan emın degılım. yapıskan kız moduna dusmekte ıstemem sevgılısı varsa eger :/

O ne yaa boyle sey mi olur:)) hadi ortaokul, ilkokul diye ayri kurulur da birlikte olab okullar icin... yuhh yani. Ayriminda boylesii:))) bosver zaten senin numarani o bulmak icin ugrasir belki sonraa )
ayy ınsallah ınsallah yaa :))) ugrasmasına da gerek yok hatta ıstesın dırek verırım ben numaramı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…