öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Yok canim direk ayni duruma bagladim valla bende durum uzun surdu hatta elli defa sordum farkinda olmadan bissy mi yaptim diye ahhh ahhhh dusunuyorumda simdi olsa ne halin varsa gor derdim
Zaten mantıklı düşünsek aşıkken yanlış yapmayız ama işte öyle olmuyo be yazık ki.. evlenmiş mi bari sözlüsüyle ?

Konuyu ilk kez gordum de 400 sayfa olunca tabii okuyamadim :) neredeyse bir sene olmus siz acali, herhangi bir adim attiniz mi, durum ne ? :)
Zaten mantıklı düşünsek aşıkken yanlış yapmayız ama işte öyle olmuyo be yazık ki.. evlenmiş mi bari sözlüsüyle ?
5 yil once evlendi sanirim dugunleri yakin diye duymustum yani o zaman

Yol canım adım atmadım henüz. Öyle saf saf devam ediyoruz. Aynı iş yerinde çalışan iki arkadaş...
Anladim. Kolay gelsin o zaman.

Bayagi uzun sure dayanmissiniz yalniz, bir sene az degil. O farkinda mi peki? Yani bir senede cocuk bile yapilir, goz gore gore ucmasin dibinizdeki adam

Anladim. Kolay gelsin o zaman.

Bayagi uzun sure dayanmissiniz yalniz, bir sene az degil. O farkinda mi peki? Yani bir senede cocuk bile yapilir, goz gore gore ucmasin dibinizdeki adam
Farkında gibi değil de gibi. Beni ne olarak gördüğünü anlayamadım henüz. Arkadaş mı kanka mı yoksa duygusal anlamda daha mı özel.. bunu birazcık anlayabilsem gidip açık açık konusucam da işte....

Valla masajlarina baktim biseyde yok kim vurduya gitmis
Send egelisme varmi hoca efendiyle hala trip atiyormu
Allah Allah :/ sen bilirsin ne olacak peki kaç güne dönecek. Senin alışık olduğun Bi durum olduğundan soruyorum sana
Kız evvveeelll annneeeemmm ne yaptın sen ??

Okulda ben ona mesafeli davranıyorum başkalarının yanında sanırım zoruna gitti o da benden intikam alıyo kendince. Çünkü okula giderken karşılaştık gayet normal ve samimiydi. Ama okula adım atar atmaz eski tribine geri döndü. Çıkışta yine birlikte yürüdük ve yine samimiydi. İntikam mı alıyo la bu benden :)

Ayy o değilde şimdide çok sessizleşti buralar ya
Ortası Yok mu bu işin yahuuu :)

Sen ne yaptın böjüüümmm karar verdin mi artık ? :)

Kiz bu adam dengesiz biraz sanki okula girene kdr samimiyse belki okuldakiler anlar diyemi tirsiyor acaba derdin ne dostum desene
Evvel bir kac gune beraat eder

ipeqbojuqu L lmnt ben geldim cok akakasiz bi durundan ceza yemidim onceki gun kk de sorun vardi bende konu acmistim sorun genwl mi diye basliguda KK sorunu diye yazmistim bi uyede kv sorunu diye okumusum bende alismislik sendronundandir yazmıştım o konuda konu disi yorum yapmisim herhalde o yorum yapmisim yoksa hic bi yorumum konu disi degildi eeee siz napiyorsunuz

Kiz bu adam dengesiz biraz sanki okula girene kdr samimiyse belki okuldakiler anlar diyemi tirsiyor acaba derdin ne dostum desene
Evvel bir kac gune beraat eder
Etti bile ama sasim bitebilir sarj aletimde bozulmus

Ya belki hocaefendi insan icinde resmi davraniyo diye bozulmustur eger oyleyse onunda aynisiyla karsilik vermesi normal eger oyleyse ben bu sefer hocaefendiden yanayim

Aslında pazartesi salı normaldık. Salı da birlikte gittik okula. Biz mesela asansöre bindiğimizde birlikte ya ben katlara basıyorum ya da o. Yani kim basarsa diğerinin katına da basıyo. Neyse salı günü yanımızda Bi hoca daha vardı. Ben kendi katına bastım bununkine basmadım. Sonra bastı bu da kendi katına döndü arkasını bana.... surat 5 karış oldu ama biraz önce konuşan adamda... Önce ben iniyorum. İnerken normalde hep görüşürüz derdi gülerdi. Ay inerken döndü bu arkasını ben şok ama. Hiç bişey demedi. Bi tuhaf oldum tabi. Sonra o gün anladım aynı şekilde kalabalıkta soguk davrandı hissettim yani o soğukluğu. Benim ona yaptıgım gibi bakıp geçmeye başladı. Ama o gün kimseyle de konuşmadı. Bi değişikti.
Bildiğin tripcan ya.

@EvvelAhir kız hadi aramıza hoş geldin nasıldı disarıdan bizi izlemek kız anlatsana biraz @ipeqbojuqu öyke bişeye çattık ki anlatamam ya ://

Hos buldum canim eee kiz sende kendiin etmissin kusura bakma bende hocaefendinin yerinde olsam aynisini yapardim

Hani aranizda ust ast iliskisi yada mudur personel iliskisi olsa diycek ki insan icinde oyle davraniyosun ama sonucta oyle bi durumda yok meslektassiniz yani valla adam yerden goge kadar hakli

Vallahi bu sefer sonuna kadar haksızım sanırım :/
Ah kız evvel cidden evde kalmayı hak mı ediyoruz kız biz

Vallahi bu sefer sonuna kadar haksızım sanırım :/
Ah kız evvel cidden evde kalmayı hak mı ediyoruz kız biz
Hocaefendi sana erkin koraydan kendim ettim kendim buldum sarkisini yollamis

Kiz bide felaket tellalligi gibi olmasin ama siz simdi son donem hocawfendiyle yakinlastinkz ya sen böyle davraninca bi nevi disariya aramizda bi durum yok gayet resmiyiz sizinle nasilsam onunlada oyleyim izlenimi vermissin gibi olmus belki hocaefendide kendisi bu yakinlasmayi kendi capinda bi ilerleme olarak gormustur senin bu davranisinla senin için onu ciddi gormedigini dusunmus olabilir tabiki bi ihtimal

Bak tanidigim tanidk bi kızla cikiyordu gayet ciddiydi kizin abisi ogrenince kiza sormus varmi oyle bisey diye kizda yok demisti onu duyunca bu erkiside demis ki demekki o ciddi dusunmutirmus ki abisine karsi inkar etmis diye bitirmis

Bak bide soyle bi ornek vereyim malum sahis malum sahis diye kalbimi kaptirdigim şahsi muhterem benim staj yaptigim yerde sorumlu gibi biseydi oda benimle bi yalnizken konusurdu ederdi samimiydi ama baskalarinin yaninda resmiydi yine konudurduk ederdik ama arada statunun verdigi belli bi mesafe oluyo topluluklarda yani bu adam bana insan icinde farkli davraniyo diye sitemlenemem cunku ustum yani ben orda calisan bile değilim yani yalnizkende bi mesafemiz hep oldu ama toplumda cok daha baskaydi ve ben hic yadirgamadim sizible hocaefendinjn oyle mi sen tek seferde harcamisin adami yani asansoryn dugmesine bassan eljn mi kirilacakti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…