öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Günaydın arkadaşlar.
Maşallah ne yazmışsınız okuyamıyorum artık.
Ve bu durumdan sanırım 'affınıza sığınaraktan' rahatsız olmaya başladım. Konu ciddi ciddi geyik sohbetine döndü.
Ve konumu merak edenlerde oluyo bana mesaj atıyolar son durum ne diye. Çünkü buradan takip edemiyolar artık.
Daha dikkatli olabilir isek sevinirim....

Cok ozur dilerim kendi adima canimkonuna da pek yarimci olamadigim icin cekiliyorum tekrar kusura bakma,konu geyige tasindigini ogrendikten sonra dahil oldum ve rahat davrandim sanirim cok ileri gittim konu baya bir dagildi cunku.. umarim hersey gonlunce olur tatlim

Özür dilenecek Bi durum yok lütfen gerek yoktu böyle bişeye.
Artık bende okumakta zorlanıyodum Bi giriyodum on sayfa ilerlemiş. Arada benimle alakalı bişeyler varmı yok mu bilmiyorum okuyamıyorum da bazen.
Hani geyige taşınmıştı konu gecen seneden fakat konu hiç bu kadar dağılmamıştı. Ve baktığımda herkes birilerini davet etmiş ve konu çok alakasız şeylere gitmeye başlamış artık. böyle olduğunu görünce Bi durun demek istedim artık :)
Kırmak istemiyorum kimseyi nezaketen uyarmak istedim sadece
Anlayışın için teşekkürler..

nasıl oldun peki bugün daha iyi misin

Sen de az degilmissin nanelimon.tuttum valla bu fikri bende

Donusunboylemiolacakti etiket yapayım da tribe girme kız yine ipeqbojuqu seni de etiketleyeyim de kıskanma :)
Canlarım fırçalamadım sizi :) aşkolsun. sadece rahatsız oldum son zamanlarda cidden konunun dışına fazlasıyla çıkılmıştı. Ve okumakta da çok zorlanıyodum.

Nasıl olduğumu merak edenlere iyiyim o gün Boğazım çok agrıyodu ilaç içtim kötüleşmeden geldim kendime çok şükür.

Hoca efendiye gelince adam bana trip atıyo dünden beri. Ama nedensiz. Bilmeden bişey mi yaptım anlamadım. Gözgöze gelmekten kaçınıyo resmen ya. Bugün artık sinirlendim nööölüüüüyoooruuuz diye bilerek baktım diktim gözümü mecbur selam vermek zorunda kaldı Manyak ya psikolojimi bozdu.

T teacherr23 gel ağlayalım :)

Ay ne biliyim anlamadım valla böjüüükk. Zaten son günlerde kimseyle muhatap olmuyodu. Bugün özüne dönmüş ama şimdide bana değişik davranıyo.

Evvel Canım öyle Bi durumu olsa babası okula gelip oğlumu evlendirmek istiyorum diye ortada dolanmazdı herhalde ya :/

Konuyu ilk kez gordum de 400 sayfa olunca tabii okuyamadim :) neredeyse bir sene olmus siz acali, herhangi bir adim attiniz mi, durum ne ? :)

Yok canim direk ayni duruma bagladim valla bende durum uzun surdu hatta elli defa sordum farkinda olmadan bissy mi yaptim diye ahhh ahhhh dusunuyorumda simdi olsa ne halin varsa gor derdim

Konuyu ilk kez gordum de 400 sayfa olunca tabii okuyamadim :) neredeyse bir sene olmus siz acali, herhangi bir adim attiniz mi, durum ne ? :)
Yol canım adım atmadım henüz. Öyle saf saf devam ediyoruz. Aynı iş yerinde çalışan iki arkadaş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…