öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Allah mutlulugunuzu daim etsin insallah sen dil biliyormuydun fransa almanya gibi turklerin yogunlukta oldugu bi memleket mi yani bosandiktan sonra is guc durumlarini ne yaptin nasil idare ettin yinede masallah valla cesaretine hayran kaldim

Allah mutlulugunuzu daim etsin insallah sen dil biliyormuydun fransa almanya gibi turklerin yogunlukta oldugu bi memleket mi yani bosandiktan sonra is guc durumlarini ne yaptin nasil idare ettin yinede masallah valla cesaretine hayran kaldim
Evli oldugum donemlerde bosanmadan ogrenmistim biraz sonrada zaten hersey basa dusunce illa ogreniyosun:)sagol canim benim aminn cumlemizin insallah,evet turklerin yogun olmadigi bolge yok zaten artik ama bizim pek tanidigimiz yok az ve oz bir cevremiz var...
Bosaninca belli sure cok zorluk cektim surundum desem yeridir ama yilmadim cok sukur,devlette yardimci oldu belli bir miktar maas bagladi duzenimi kurdum zaten cok surmedi evlendim sonra..

Ben şimdi nanenin hayatını oturtayım kafamda, karıştı çünkü. Ben yanlış hatırlıyormuşum bazı olayları birde. Dönücem ben bir dk ahahahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…