öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

bence hiç muhatap olma belki sevgilisi falan vardır bırak o gelsin fark etsin.

Kiz ne geziyorsunuz burda.terkedilmis binaya dondu burasi.
Hem Mazef sen benimle hiccc konusma bir kayin var dedin patlama cocugu uyutup geliyorum dedin agac ettin
Elti dedik bagrimiza bastik boyoemi yapilir acanim

Kiz ne geziyorsunuz burda.terkedilmis binaya dondu burasi.
Hem Mazef sen benimle hiccc konusma bir kayin var dedin patlama cocugu uyutup geliyorum dedin agac ettin
Elti dedik bagrimiza bastik boyoemi yapilir acanim
Ben oraya yazdım ma sizden cevap gelmedi.hem merak etme kaynım hala boşta duruyor

Ben oraya yazdım ma sizden cevap gelmedi.hem merak etme kaynım hala boşta duruyor
Donusunboylemiolacakti kos kayin hala bostaymis
Ahanda evleniorum mazefe elti oluyorum yupiller olsun
Tovbe tovbe kiz kayinina okutma sakin burayi ben cok hanimifendi sonracima dikiste nakista tek rakibim thy, ayrica soyumuz taaa saraylara dayanir dedem ibrikci basiydi hadi benden iyisi samda kayisi hemen istemeye gelin:)

Geçen kvde dedi falancanin kızı varmış bi gidip gorsekmi dedi.olmaz senin oğlunun bi yön borcu var bor bitmeden ne kızına bakıyorsun otur oturduğun yerde dedim.

Geçen kvde dedi falancanin kızı varmış bi gidip gorsekmi dedi.olmaz senin oğlunun bi yön borcu var bor bitmeden ne kızına bakıyorsun otur oturduğun yerde dedim.
Ulen kaynin borcumu var
Onu hemen uyuz oldugum bekar uyelere yonlendireyim
Ne is yapar bu kayin ne bkrcu bu kumarmi,kari kizami yedirdihain koca kimlere borc yapmis onu hemen bosuyorum

Ulen kaynin borcumu var
Onu hemen uyuz oldugum bekar uyelere yonlendireyim
Ne is yapar bu kayin ne bkrcu bu kumarmi,kari kizami yedirdihain koca kimlere borc yapmis onu hemen bosuyorum
Yok kız araba aldı krediyle onun borcu var.kari kız kumar ayağı yoktur kaynimin uzumsuz coptur benim kaynim

Yok kız araba aldı krediyle onun borcu var.kari kız kumar ayağı yoktur kaynimin uzumsuz coptur benim kaynim
He adamin gunahini aldik oysa o bizim icin yatirim yapiyormus aslanim benim
O kv ye spyle filancanin kizini bosversin burda tas gibi ipekbojuqu var hocc kendini yormasin
Donusunboylemiolacakti nerdesin olum burada desti izdivacim gerceklwsiyor sen nerdesin.
Kiz koca ne ia yapiyor memurmu ozeldemi ne yer ne icer anlat bakem

Özelde bilindik bi firmada askari ücretle çalışıyor İstanbul yolunda giderken sağda gelirken solda bütün parayı kredi borcuna yatırdığı için öğle yemeğini evden götürüyor

Özelde bilindik bi firmada askari ücretle çalışıyor İstanbul yolunda giderken sağda gelirken solda bütün parayı kredi borcuna yatırdığı için öğle yemeğini evden götürüyor
Neyse hem ozeldeymis hemde askari ucretmis bu ask burada biter
Ben ali kocu beklemeye devam edeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…