öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Çok güzel bir hikaye olacaktı bu

galiba bu konu ilk bdvdeydi o zamanlardan hatırladığım daha markette falan karşılaşmaktan konuşuluyordu nerdeeeen nereye gelmiş hayırlısı olsun sizin için

L lmnt 10 gündür bişey yazmamışsın son durumlar nedir? bi gelişme var mı? son mesajlarını okudum da kendisini farkettirme çabasında sanırım hoca. sen de artık umursamaz tavırlar içindesin. çok iyi yapmışsın. sonuç verdi mi ne oldu?

Ya acikcasi dogruyu soylemek gerekirse canlarimm artik umudumu kestigim icin buraya yazip kendi kendimi yeniden umutlandirmak istemiyodum.
Yeni gelismeler yok. Adam gordugu yerde hala halaa israrla selam vermeye goz kirpmaya masum masum siritmaya devam ediyo. Insan o kadar guzel guler mii bee icim gidiyo yeminlee
Hatta gecenlerde koridorda karsilastik. Goz kirpti bende guldum. O ara ikimizde birbirimize dogru yuruyoruz tesaduf... Neyse koskoca koridorda ustume dogru geldi ve tam yanimdan gecerken omzunu geriye cekip degmeden gecti. Bilerek yaptigi bi hareketti eminim.
He bide ben ona gecen haftalarda ``bildigin okuz ya`` dedim. Ama tektim o ara. O da ayni sekilde tekti. Haliyle ustune alinip dondu bakti. Sonra ben masumca ``ayy onu disimdan mi soyledim yaa`` gibi sevimli sevimli siritip kactim hemen oradan
Yani canlarr Otesi yok ne yazikki hala ki bundan sonrada olmaz zaten.. normal insanlar gunde bi kere selamlasir biz her gordugumuzde selamlasiyoruz. Artik dicem bi insan gunde kac kere selamlasir yeter daaa :))
Gecenlerde markete cikmistim oyle kafam yerde yururken bi baktim biri meraba dedi. Kafayi bi kaldirdim o :)) planlasam denk gelmezdi.
Hani bi replik var bilmiyorum biliyo musunuz. Diyo ki, iki insana birbirlerine asik olduklarini soylersen olurlar diyo.. :)
Bizde durum boyle gelismedi, Birbirimizin aklina cokta guzel dustuk ama ne yazikki benim kalbime degen o duygu onda ayni sekilde gelisemedi.
Bu da boyle geldi geciyo iste... :) nasip degilmis demekten baska da bisey gelmez elden.......

Kız tamam anladıktan.g enede güzel muhabbet dönüyordu.o öküz hocadan bahsetmesrktr havadan sudan bahsedersek yaz sen genede arada dimi ipeqbojuqu

Ben yazmasamda siz yazin havadan sudan yahuu konusun :)) katilirim ben size

Ya ben ne zamandır ariyorum bu konuyu. Buraya gelmiş ;-) Kliseyle başlıyorum. Son durum ne?

Son durum hoca efendi okuz efendi oldu sevgilisi varmis olay bitti yani
@EvvelAhir gel.kiz yesil vadide takilalim geyikte burasi nslsa

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…