öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

ipeqbojuqu beklerım bebeım her zaman okulun kapıları acık sana ama okulda benı tanımıyosun ona gore
Mazef bekledı bekledı de cumarteesımı aklı basına gelecegı tuttu hııııhhhh

Yok olum bu herifin dirisi laIm bize bunun sevgilisi kimse onu bulaim ya ardan cekil ya topuklarinla vedalas diyeyim
Sonrada okuz efendiye kizin agzindan mesaj atalim ben seni hak etmiuorum sen yokken ben yoldan ciktim dahada iflah olmam yazalim
Boylece okuz efendi bize kalir
Yalniz adami topu halde alioz mazef cekil ardn kocan gebertir seni

ya bı kız var aslında sımdı farkettım tekrar gezınce okuz efendının profılınde. ama bu kız cok kartlasmıs yaa. oncekı okulunda bırlıkte calısmıslar sanırım aynı donemde. kız bunun herseyını begenmıs facede. usenmeden kızın begenılerıne de baktım bu da kızınkılerı begenmıs. ay ben sook. barı benım gıbı hanımhanımcık cıtı pıtı guzel bırıyle olaydıı. ay yok o kız olamaz demı sevgılısı yaa. olursa cıdden cok uzulurum bunun ıcın mı benımle olmuyo dıyee

Kartlasmissa yakinda sisli etfal morguna kaldirilar
bu okuzun heryerini begendiyse bisey vardir cunkubbu herif kimseyle samimi olmuyor kolay kolay.
Bosver ya sal cayira mevlam kayira

Kartlasmissa yakinda sisli etfal morguna kaldirilar
bu okuzun heryerini begendiyse bisey vardir cunkubbu herif kimseyle samimi olmuyor kolay kolay.
Bosver ya sal cayira mevlam kayira
kııızzz deme oyleee. ayy cıldırıcam sımdı bakk. al bu horozu sızın hastaneye kaldıır noluur. cekılsın aramızdaaan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…