öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Bilmem mi iyi takipcindim cok güldurdun beni guzel seyler bunlar hepimziin basndan gecdi hic öle dusunme yani ilk defa mi yasiyosun bunlari aman bsver ilerde der gulersin
ınsallah ılerde ben bu hocayla evlenırım de sunları tek tekkk okuturumm

bılıyorum canım o olayı. netten buldum baktım. ıletıldı saatı yazıyo. ama okundu saatınde - bu ısaret var gozukmuyo yanaı

O zman net okunmadi ya ben mesela smdi nisamlima yazdigima bakiyorum 2 tik mavi okundu diyor mesela bzm bi abi var ona msj atiyorum toplu ona bi gtmiyor tek atnca gidiyor ne bilim bi umut ☺☺

yanı mesajın belkı bı umut gıtmemee ıhtımalı mı var dıyosunn ? :)
O zman net okunmadi ya ben mesela smdi nisamlima yazdigima bakiyorum 2 tik mavi okundu diyor mesela bzm bi abi var ona msj atiyorum toplu ona bi gtmiyor tek atnca gidiyor ne bilim bi umut ☺☺

okulun whatsap grubuna mesela baktıgımda. mesajlar gıdıyo ona bellıkı cunku yazıyo cevap gruba bazen. mesela ben kendım okulun grubuna yazdıgımda i ye tıkladıgımda onun numarasının yanında mesajı saat kacta okudugu gozukuyo. yanı mavı tık kapatma olayı toplu mesajlarda ıse yaramıyo. okundu saatı yazıyo. ama ozel mesajlarda gozukmuyo saatı.

Kafam karisdi gercekden ama sacmalikda nie cvp vermesin okulda da konusmazdi seni asansorde gordu iyi aksamlad gorusuruz de demezdi bu kdr mi dengesiz erkek diil mi guvende olmaz aman dusunme o zman bekle bakalim neler olcak okul bitene kdr snra yoluna bakarsin sende

mesajı gormemıs gıbı davranıyo aynen canımm. nasıl bı olayın ıcıne dustuysem dengesızlıkler had safhada mubarek canımm :)

mesajı gormemıs gıbı davranıyo aynen canımm. nasıl bı olayın ıcıne dustuysem dengesızlıkler had safhada mubarek canımm :)

Aynen dengesizlik fena aman sende konusurken laf arasi lafini sok en onemlisi o bsver daha ya. Bu ara bzm evde net cekmiyor eve geldim sayilir yarin gorusuruz tekrar kendine iyi bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…