oğluşumu gördüm...

kxoxpxuxklxuxkahve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2007
79
1
kızlaaar. cuma günü doktor muayenem vardı. ikili testimiz yapıldı. perşembe günü sonuçları alıcaz. umarım herşey normaldir.
ultrasonda bebeğime bakarken dayanamayıp cinsiyetini sordum doktoruma. çok erken olmasına rağmen o malum yeri görünüyodu. :)) bebeğim erkek.
hiç şaşırmadım ama buna. çünkü hamile olduğumu öğrendiğim günden beri erkek olucak diyodum. yanılma payı nedir bilmiyorum ama doktorum da şaşırdı. cinsiyetini görmek için daha çok erken ama ne ilginç ki çok belli oluyo dedi. oğluşum annesini daha fazla merakta bırakmak istemedi sanırım :))

hayırlı olsun canım.Alah sağlıkla kavuştursun.
bana da o haftalarda ekek demişlerdi ama sonuç ortada:))biraz yanılma payı oluyo yani.Allah hayırlı sağlıklı evlat versin canım

HADİ YAAA. SANADA MI ERKEK DEDİLER?
ZATEN DOKTORUM DAHA KİMSEYE SÖYLEME HELE KESİNLEŞSİN ONDAN SONRA SÖYLERSİN HENÜZ ERKEN DEDİ. AMA BEN ÇENEMİ TUTAMIYORUM TABİİ tatlicadiarzu
(bu arada sizin tavsiyelerinize uyarak seçil hanıma gitmeye başladım. iyikide gitmişim. gerçekten insana güven veren güleryüzlü bir doktor.bana onu tavsiye ettiğiniz için teşekkürler)

canım gözün aydın allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah benimde ikinci oğlum yoldaaaa

aaah ah. ne kadar güzel. daha önce anneliği tatmışsın. nasıl harika bir duygu olduğunu biliyosun. daha çok var ama ben de bebeğime kavuşmak için sabırsızlanıyorum. sen deneyimli bir annesin. biz daha çaylak sayılırız :)))
canım yaaa. allah iki oğluna da sağlık sıhhat versin.

tebrik ederim köpüklükahve... doktorun cinsiyetinden yüzde yüz emin olmasa da, sen hiç olmazsa bi nebze de olsa meraktan kurtulmuşsundur... Allah gönlüne göre versin... ben de bu hafta sonuna kadar öğrenirim herhalde...

evet. kesin olmadığını hatta kimseye henüz bişey söylemememi tembihledi doktorum. tabi söylemeden nasıl durabilirimki.:dance:
başından beri içime erkek doğuyodu benim. e doktorumda böyle söyleyince sanki kesin gibi geliyo bana. meraktan da kurtulmuş oldum dediğin gibi.
inşallah seninkide belli olur. bazı bebekler göstermiyomuşya hani. seninki onlardan olmazda annesini meraktan kurtarır umarım :)) eh sonucu bize de söylersin artıkk :1hug:

merhaba
benim doktorumda bana %90 erkek deedi bende hamile olduğumu duyunca oğluşum diye sevmiştim umarım annelerini yanıltmazlar:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…