Oğluşuma isimm

Sizce oğlumun ismi hangisi olsun?

• Ankete Katılan
    50
  • Anket Kapalı .

PureHate

Uğur böcüğüm (ÖzLem)
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
1.119
2
Merhaba arkadaşlar biz oğlumuzun ismine bir türlü karar veremedik ben Eymen Kayra olsun istiyorum babası Eymen Tuğra sizce hangisi daha kolay daha güzel???? Şimdiden teşekkür ediyorum:ecrin_bebek::emir_bebek:

Eymen:1. Daha uğurlu, çok talihli, hayırlı, kutlu. 2. Sağ taraftaki. Eymen b. Hureym:. Sahabedendir. Mekke'nin alınışı sırasında müslüman oldu. Babası ve amcası Bedir şehitlerindendir. Hadis rivayctiylc ün kazandı.

Kayra:Yüksek büyük tutulan ya da sayılan birinden gelen iyilik lütuf, ihsan atıfet, inayet.

Tuğra:Osmanlı padişahlarının imza yerine kullandıkları özel biçimi olan simge. Mühür.

Son düzenleme:
eymen tuğra diorum ben kuşum nası olsa ortak karar olduğu için eymen die seslenceksiniz dier isim çokta önmli dil tartışmaya gerek yok =)))

simdi baktimda tugrann anlamini bulamadm ama kayrannkini buldum anlami güzelmis cnm hangisini koyarsan koy ins oglusun ismiyle uzun yillar saglikli sihatli mutlu yasar

simdi baktimda tugrann anlamini bulamadm ama kayrannkini buldum anlami güzelmis cnm hangisini koyarsan koy ins oglusun ismiyle uzun yillar saglikli sihatli mutlu yasar

Amin canım seninkine de maşallah Allah bağışlasın

Bir de şu nickerinizin altına nasıl yazı yazıyorsunuz yaa???

kullanıcı panelinde sol tarafta profil düzenleye tıkla aşağı doğru in kişisel rütbe yerine istediğin şeyi yaz kaydet

Amin canım seninkine de maşallah Allah bağışlasın

Bir de şu nickerinizin altına nasıl yazı yazıyorsunuz yaa???

cok kolay cnm hemncek anlataym sana simdi kullanici paneline giriyosun oradan solda profil dzenleye giriyosun oradanda cikan sayfadan azcik asagi in ve kisisel rütbe var onu silip yerine ne yazmak istiyosan onu yasiyosun sonra en alta inip degisiklikleri kaydete tikliyosun veee oluyo cnm

canım bende senin gibi eymen kayra diyorum kulağa daha hoş geliyor...hayırlısıneyse o olsun inş ismiyle gelsin bebişin inşallah .. kızımla ben oğluşunu ve seni öpüyoruz :)

Saol hayatım amin hepimizin bebişleri hayırlısıyla doğarlar inşallah:nazar::nazar: oğluşumla bizde sizi öptükkk :1hug::1hug:

bebeğinize sağlıkla kavuşmanızı diliyorum... oyum EYMEN KAYRA dan yana....

eymen kayra çünkü anlamlarını taşırlar o yüzden
eymen kayra

ben de Eymen Kayra diyorum ... Kayranın manası güzelmiş... her insandan isminden bir özellik alırmış çünkü... ama sonuçta ilk isim daha çok kullanılacak...

hayırlı olsun bu arada :)

kayra ismi kulağa çok hoş geliyo we çok sık kullanılan bi isim haline geldi.. bende bu ismi çok sewiyorum çok sewdiğim bi ablamın bebeğine koydum "EMİR KAYRA":1rolleyes:

sadece eymen olmasıda cok guzeel..
kayra veya tugra adıda fena degil ama ne bileyim aile buyuklerimizin huyudur zor soylenen bir adı kendilerine gore yamultarak soyler hani.
eymen kayna falan derler sonra cocuga:)) insan sonra koydugu isimden soguyor.
mesela teyzem umit diyemezdi ümüüttt diyee çagırırdı torununu,ben sinir olurdum:)))

X