Oğluşum nasıl teyzeleri

nuroxsx06

elifle ömerin annesi
Kayıtlı Üye
9 Mart 2008
5
0
oğlumla tanıştırmak istedim sizleriii nisan annesi olarak...:ecrin_bebek::emir_bebek:
spa1613ll3.jpg

w800.png

spa1764vm7.jpg

w800.png

spa1807qd9.jpg

w800.png

nasıl yakışıklımı teyzelerii

allah bağışlasın çok yakışıklı yerim ben onu..Rabbim bizlerede sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder inşallah..maşşallah diyelim nazar değmesin yakışıklıya...

yerim ben seni güzel oğluşum...
çok seviyorum ben seni ve ablanı............

yerim ben bu güccük oglanı,nslda tatlı mşlh..allah bagışlasın ..beni ogluna alsana,bak nişanlımdan bile ayrılırım o derece:):)

çok tatlı çok yakışıklı.allah anasına babasına bağışlasın. yemek lazım böylesini...

çok tatlı maşallah benim tosuncuk gibi seninkide çok güler yüzlü bir bebek sanırımm..devamlı mutlu..ne güzel allah bahtını açık etsin ...

çok yakın arkadaşımın çocukları canımmm..ama teyzeleri sayılırım o kadar yakınmı yaniii
çok ama çok seviyorum onları ben........

ay yerim onu ben annesi çok tatlı maşallaaaaah allah nazarlardan korusun sizlere bağışlasın inşallah........

rabbimm bana ve kk dakii tümm bebek isteyenn arkadaşlarımaa hayırlı sağlıklıı bebişlerr versinn
bebişi olanlarınıdaa rabbimm korusunn tümm kötülüklerdenn aminnnnnnnnnnnn

Allahım nazarlardan saklasın, ay canım yaa çok şeker teyzesi olarak bi nazar bocuğunu haketti annesi öp yerime onu çok şeker :nazar: :nazar: Onu dünyaya getiren anneyedeee a.s.

aman allahım bu ne yakışıklılık böyle. Allah nazardan sakasın:nazar:, pekte tatlı gülmüş . yanımda olsa çıtır çıtır yerim ben onu.

Allah hayırlı uzun ömür versina.s.

Canım Allah nazarlardan korusun maşallah bahtı açık ömrü uzun olur inşallah

X