oğluşum geliyor

tub833

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
240
2
kızlar yarın sabah sezeryana giriyorum dualarınıza ihtiyacım var çok ama çok heyecanlıyım Alahım sağ salyim kucağıma alıyım bebeğimi

Allah yardımcın olsun canım dualarımız seninle sende bizleri duanda an emi.

Canım Allah yardımcın olsun. İnşallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın.. :1hug:

az önce takvimine bakmistim canim baska bir yazinda.. dedim tub833 ne zaman doguruyo :))
malum olmus ..
allah sag salim kucagina almayi nasip etsin .. insallah kolay bir dogum olur canim ..

bu arada devamli kapsama alani disinda oluosun hayirdir jeyyar?

Canim Allah kolaylik versin ne guzel sende bebisine kavusuyorsun darisi bize a.s. dualarimiz seninle

oh sende kavusacaksin insallah sag selim ogluna ne guzel
rabbim yardimcin olsun insallah a.s.:1hug:
bizi unutma sende bize dua et emisenağlama

ay canım..Allah yardımcın olsun..
yorucu ama çoook zevkli bir dönem seni bekliyor..
insallah kolay bir dogum olur...

Kolaycacık;hayırlı;mutlu bir doğum olsun...
Mini mini eller pıtış pıtış bacaklar küçücük dünya tatlısı turşu bir surat..oyyyyy
Cennetin kokusuyla gelecek olan;cennetin kokusu ve büyüsüyle yaşasın inşaallah..

ayy canım büyük ihtimalle şuan cıkmışsındır dogumdan ve bebişine kavuşmuşsundur allah analı babalı büyütsün inş.

hayırlı hbrlerle gel inşallah cnm kolay bir doğum olur inşallah sağ salim bebişe kavuşursun inşallah...

gözün aydın................. allah güle güle oğluşunu kucağına almayı bbüyütmeyi nasib etsinn.

canım şimdi yavrun yanındadır mutlusundur... ağrın sızın yoktur inşallah... gözün aydın hayatımm...

Allah kolay doğumlar nasip etsın,
dunyada eşi olmayan mutluluğu doya doya yasatsın ınsallah..
bugunlerın darısı bızım basımıza sende bıze dua et canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…