oğluşum 5 buçuk aylık diş çıkardıkkkkkkk

hayırlı olsun canım ilk ısırmalarınız başlar yakında.biz kanatıyoruz çünkü aman dikkat !!!

hayırlı olsun canım sağlam dişlerı olsun ınsallah nasıl? çok huysuzluk yaptımı çıkartana kadar?

masallah size:nazar: evet bende merak ediyorumCADIARZU dis cikarirken ne gibi sikintisi oluyor yazarmisin tekrar hayirli olsun inci gibi disleri olur insallah:nazar:

kızlar bizimki 2 buçuk aylıkken den bu yana elleri sürekli ağzındaydı çok zor çıkardı ateşlendi bir ara fitil falan verdik doktora gittik neyse 2 gn önce gece huzursuzdu uyuyor ama yatağında sesler çıkarıyordu ara sıra sabah da huzursuzdu hep ağlıyodu sonra bbi bakayım dedim elimle baktım semsert temas etti çok mutlu oldumm şimdi alttaki 2. de yolda galiba çünkü yine huzrsuzzz

hadi bakalım salıkla gelsin hepsi a.s.

hayırlı olsun canım ilk ısırmalarınız başlar yakında.biz kanatıyoruz çünkü aman dikkat !!!
nereyiii :çok üzgünüm:eek:off en korktuum yaaaaa:çok üzgünüm: münkünse emme işlemi bitesiye kadar cıkmasın :a015:
kızlar bizimki 2 buçuk aylıkken den bu yana elleri sürekli ağzındaydı çok zor çıkardı ateşlendi bir ara fitil falan verdik doktora gittik neyse 2 gn önce gece huzursuzdu uyuyor ama yatağında sesler çıkarıyordu ara sıra sabah da huzursuzdu hep ağlıyodu sonra bbi bakayım dedim elimle baktım semsert temas etti çok mutlu oldumm şimdi alttaki 2. de yolda galiba çünkü yine huzrsuzzz

kıyamam nasıl acıdı kimbilir :çok üzgünüm:

X