Oğlumun kresteki arkadaşlarıyla sorunu

angellaa19

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2017
18
4
35
Merhabalar hanimlar bu ara çok kafama takilan bir durum var lütfen yaşayan varsa bir akıl verin.
Oğlum 40 aylık. Bu sene yarım gün krese verdim. Başlarda çok severek gidiyordu fakat daha sonra bir iki arkadaşının kendisine vurduğunu gitmek istemediğini söylemeye başladı. Öğretmeniyle konuştum .2 arkadaşıyla anlasamiyormus onların oyunlarını bozuyormus gidip onlara sürekli takılıyormus ellerinden oyuncak almaya calisiuormis vs.Öğretmeni diğer çocuklarla konusacagini söyledi. 2-3 haftadır sorun yoktu pek.artik bana vurmuyorlar diyordu. Ama 2 gün önce yine okulu sevmiyorum beni itiyorlar demeye başladı. Bugün de o ismini verdiği arkadaşlarından birini gördüğünde arkama geçti. Bana tam anlatmiyor. Sorunca kızıyor sıkılıyor konuşmak istemiyor. Öğretmeni öyle bir kapışma olunca hemen müdahale ediyoruz dedi ki muhakkak müdahale ediliyordur. Ama ne yapsam şaştım kaldım. Nasil bir yol izlemeliyim. Bir pedagog a gitsek mi benim oğlum da az değil biliyorum hep kendi dediği olsun ister. Şaşırdım kaldım çok üzülüyorum artık

X