oğlumun gelişi süpriz oldu

sekertas

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2008
139
0
kızlar bir türlü fırsat bulamadım ancak zamanım oldu.

12 mayısta sezeryan için randevumuz vardı biliyorsunuz. 11 mayıs akşamı arkadaşlarla buluştuk dışardaydık. 22:30 gibi eve geldik yarım saat kadar sonra çok az bir kan geldi sonrasında adet kanaması gibi devam etti. sancım yoktu ama kasılmalarım çok düzenliydi. 5 dakkikada bir 1 dakikalık kasılmalar vrdı. gece 1:30 gibi hastahaneye gittik. nöb. ebe. muayene etti açılman 1 cm bile değil, sen kendini yırtsanda bu gece doğuramazsın dedi. biz de paşa paşa eve geldik. yaklaşık bir saat sonra sancılarım başladı 4'e doğru suyum geldi. sancılar 3 dk. bir gelip 1dk. sürüyordu. sabaha kadar dayandım yine de. 6:30 gibi hastahaneye gittik. açılmam çok iyiydi ama suyum bulanık geliyordu. bu da bebekte problem olduğunu gösteriyormuş. bana tam olarak söylemediler ama sorun olduğu belliydi. dr'umu aradılar. durumu anlattılar hemen geldi zaten. doğumhanede çok kalmadım 7:57' doğum yaptım, benim için rahat bir doğum oldu diyebilirim. bebeğimin boynuna kordon dolanmış ayrıca kakasını yapmış suyuna ve o suyu yutmuş. hemen temizleyip çocuk dr'una gönderdiler midesi yıkandı. 1saat sonra yanıma getirdiler. allahım bir varlık ancak bu kadar güzel olabilir. kendimi bir mucizenin sahibi gibi hissettim. 14:30' oğlumla beraber evimize geldik. bebeğim benim ameliyat olmama dayanamadı galiba.

şimdilik çıkıyorum sonra görüşürüz.

kızlar normal doğumdan korkmayım ben çok memnunum geldiğim gün ayaktaydım.

allah hepinizin yardımcısı olsun. by

sezeryan dıye gıdıp normal dogum yaptın yanlıs anlamadıysam ..

Allah analı babalı buyutsun yer yuzune bı melek daha geldı .. ne guzel
darısı bızım basımızaaa

o da iyi ya sezeryan diye normal yaptın yani neyse haırlısıyla geldi ya
bebişin allah analı babalı büyütsün

ay bence en guzeli normal tabikide ama herkes kendi bilir
allah anali babali buyutsun insallah
ne guzel
tabiki buyuk bir varliga sahipsin buna emin ol

:dance::hooray::dance::hooray:eek:h beeeeeee sonunda bi normal doğumumuz olmuş Allah senden rağzı olsun canım ya...
Allah analı babalı büyütsün canım rabbim hayırlı evlat etsin hep güldürsün yüzünüzü hiç soldurmasına.s.

Şekercim geçmiş olsun cnm..Normal doğum yapmana çok sevindim...Allah analı babalı büyütsün bebeğini cnm....

X