Çocuk Hastalıkları Oğlumun boyu uzamıyor, bunu çok takıyor?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

oglumucokseviyorummm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
4
0
45
Forum da yeniyim tüm hanimlara selaaaam 😸😸 benim derdim oğlumun derdi/dert ettiği şeyler... konuya geçiyim

Oğlum 15 yaşında 10 aylık. 2 ay sonra 16’sına gircek. 1.73 boyunda geniş omuzlu kalın belli kalın bacaklı bi çocuk. 90 kilo. Yaşıtlarının ideali 65 ama onun 13 yaşındayken 65 idi doktora ölçtürmüştük. Babası 1.90, ben annesi olarak 1.60’ım. Nasıl Birbirinizi buldunuz demeyin 😂 eşim oldukça kıllı, oğlum 14 yaşında ergenliğe girdi ve girdiğinde 1.68 boyundaydı. ilk doğduğunda oğlumu doktora götürmüştük (çapaya fln) ilerde 1.85-1.90 boylarında biri olucağını çok yapılı biri olucağını kemik yapısının çok güçlü olduğunu söylediler. Oğlum çok kıllı bir çocuk oldu ve boyu uzamıyor diye çok üzülüyor. Oysaki yaşıtlarına göre çok iyi bir boyu var.Benim de kafama takılmıyor değil, uzar mı uzamaz mı diye...hiç bir anda fırlamadı da boyu. Oğlum için ne yapabilirim,boyu uzar mı? Lütfen yardımcı olun, teşekkürler 🙏

Spora gitsin ? Bide daha 15 yaşnda zamanla daha uzayacaktır ki öyle kısa da değil.. benim kuzanim kaleciliğe gidiyor 13 yaşında 180.boyu oda spordan dolayı çünkü annesi ve babası kısa 🤭🤭 Spor cidden işe yarıyor atlamalı zıplamalı sporlar

Babasına cekmeyebilir. Benim eşim 173 dayıları uzun onlara cekmiş çunkü baba tarafi çok kisa. 🤗 oglunuz kilo versin bir an once ki yerlesmesin kilo boyu gaayet iyi. Spora baslasın boyu ds uzar belki. Geniş yapılıysa erkenden spora başlamak çok iyi oluyor. Kardeşim 19 yaşında 3 4 sendir spor yapıyor kilo problemi vardı şu an şov yapacak seviyede.

Babasına cekmeyebilir. Benim eşim 173 dayıları uzun onlara cekmiş çunkü baba tarafi çok kisa. 🤗 oglunuz kilo versin bir an once ki yerlesmesin kilo boyu gaayet iyi. Spora baslasın boyu ds uzar belki. Geniş yapılıysa erkenden spora başlamak çok iyi oluyor. Kardeşim 19 yaşında 3 4 sendir spor yapıyor kilo problemi vardı şu an şov yapacak seviyede.
Göbüşü yok oldukça fit bir de aksi gibi... Kemik yapısından kaynaklıymış. Ay bir de şu var benim abilerim kardeşlerim de uzun, eşimin tarafı da uzun, bizim sülalemizde ben dışında kısa yok 😂😂😂 spora gidecek inşallah şimdi ameliyatlı ablası onu atlatsın hele

Spora gitsin ? Bide daha 15 yaşnda zamanla daha uzayacaktır ki öyle kısa da değil.. benim kuzanim kaleciliğe gidiyor 13 yaşında 180.boyu oda spordan dolayı çünkü annesi ve babası kısa 🤭🤭 Spor cidden işe yarıyor atlamalı zıplamalı sporlar
Şimdi ameliyatlı onu bi atlatsın... eskiden çok sporla uğraşıyordu zaten güreş yüzme tekvando muay thai boks karate gibisinden :KK70:

Şimdi ameliyatlı onu bi atlatsın... eskiden çok sporla uğraşıyordu zaten güreş yüzme tekvando muay thai boks karate gibisinden :KK70:
Öncelikle geçmiş olsun canım 🤗 Bu arada sporlar güzel devam etsin atlama zıplamalı olanlara özellikle çok işe yarıyor dediğim gibi 😁😀

Oğlunuz 15 yaşında 10 aylık cümlesine epey güldüm ..hani küçük çocuklara denir ya daha çok 3.5 gibi . Yalnış anlamayın sevimli de geldi 10 aylık kısmı😅
Bu arada uzar sanırım erkeklerde boy uzama yaşı vardı netten bakabilirsiniz.

Göbüşü yok oldukça fit bir de aksi gibi... Kemik yapısından kaynaklıymış. Ay bir de şu var benim abilerim kardeşlerim de uzun, eşimin tarafı da uzun, bizim sülalemizde ben dışında kısa yok 😂😂😂 spora gidecek inşallah şimdi ameliyatlı ablası onu atlatsın hele
Daha neler neler olur zaten. Daha minnoş. 🥰

X