oğlumu nasıl uyutucam yaa

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
arkadaşlar eymen talham emerken uyuyo ve bi türlü memeyi bırakmıyo sonra kendim yavaşça bıraktırıp yerine koyurom pat uyanıyo kucağımda ohh rahat rahat uyuyo emzikde almıyo nasıl uyutucam ben yaa dün çok zorladı karnı tok olduğu halde emerek uyumak istiyo çok doyduğu için kusuyo böyle bi kısır döngü içine girdik napıcam bi akıl verin varmı böyle olann

Benimkide genelde memede uyuyo..Memeden alıp beşiğine yatırır yatırmaz sallıorum ozaman uykusuna devam ediyo..denedinmi hiç öyle??

canım bencede sallayarak koy beşiğine beişiği sallanıyorsa bir süre ordada salla canım.

bencede beşiğinde salamaya devam et yada ninni söle gerçekten annenin sesi çok etkili oluyo bu durumda ben denedim benimkinde uyuyo babası sölesin uymuyo

benimkide memede uyuyor bıraktırıyorum zorla yoksa saatlerce emecek
sonra agzına emzik veriyorum onu benm memiş sanıyor devam ediyo uykuya
ya almadı farzet sonra da ninni söylüyorum bayılıyor sesime yüzümü oksayarak uyuyup kalıyo cok güzel bişey yaaa

canım benimkide memede uyuyor daha doğrusu uykusu geldiğinde ne olursa olsun bi şekilde uyuyor.memede,kucakta,yatakta hiç farketmez.sana tavsiyem kızların dediği gibi sallamayı dene yada yan yatırıp poposunu pışpışla ufak ufak eee eee eee eeee deee faydası olur belki.

sesimi duyunca başlıyo gülmeye :) yanına uzanıyorum yüzümü severek uyuyo artık böyle yapıyorum napıyım sağolun yardımlarınız için

eyif merhaba.. aslında aşağıdaki yazıyı başka bi topice daha yazmıştım ama bu gün buraya yazdığını görünce burayada kopyalayayım dedim.cevap yazarsan çok sevinirim.
2 gündrü sürekli sayfaları karıştırıyorum benimle benzer durum yaşamış biri varmı diye meraktan.çünkü çok üzgünüm.8+6 hamileyim.2 hafta önce bebeğimin kalp atışlarını duyduk.cuma günü kontrolüm vardı.8+4 ken yani.ve dr um bebeğimin kalp atışlarının yavaşlamış olduğuunu söyledi.dünyam başıma yıkıldı.bu gün bir arkadaşımda benim için araştırıken senin 15 haftalık hamileyken açtığın bir konuyu bulmuş ve bana haber verid.bebeğimin kalp atışları yavaşlamış diye yazmışsın.şu an doğum yaptığına göre problem olmamış.bana biraz sürecinden bahsedermisin.bu yavaşlamayı duyduktan sonra su içmek dışında yaptığın başka birşey varmıydı.olması gereken kalp atışının çokmu altındaydı.. allah bebeişinle çok sağlıklı bir ömür yaşatsın size..
şimdiden teşekkür ediyorum vereceğin bilgiler için.

bu konuda hiç bilgim yok canım ama allah sağlıkla hayırlısıyla bebeğini dünyaya getirmeni nasip etsin.

yaa benim kzımda memede uyuyor...iyice dalınca yerine yatırmak gerekiyor ...vede beşiğe giderken sallaya sallaya git sonrada beşiği salla...yada yataga uzanıyorum onuda yanıma yatırıyorum öyle memeyi veriyorum...uyuyup kalınca ellemiyorum gündüzleri sere serpe bizim yatakta uyuyor...ama bi çare bulamak gerek derin dısarı cıktıgımızda bile uykusu gelince uyumuyor asla illaki meme olucak bu durum beni rahatsız ediyor..dısarda ben nasıl hadiyince emzireyim....basıyo yaygarayı sonra...emzik alsa iyi olucak...emziğe nasıl alıştırabiliriz acep kızlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…