oğlumu düşürdüm

niva

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
317
2
kızlar ömrümden ömür gitti oğlumu kanepeden düşürdüm ne olur dua edin ve sakın bebişlerinizi yalnız bırakmayın

canım şimdi nasıl bende düşürdüm allahtan bişi olmadı çok dikkat etmek lazım benımkıe koltuktan düştü ama koltugu açmıştım nasıl düştü anlamadım1 dk içinde

arkadaşlar çok geçmiş olsun artık iyice hareketlendiler koltuklarda bırakmayın benim kız hep yerde Allah korusun çocuklarımızı

ayy canım ya çok geçmiş olsun yavruya.ben de hep bırakıyom daha bırakmayayım barii.

kızlar bunlar daha ilk düşüşler

siz asıl bundan sonra görüceksiniz yaramazlar kaşla göz arasında iş bitirecekler

yeterki panik olmayın

sağolun kızlar kanepenin üstündeydi ..kanepe yatak konumundaydı üstelik..2 dk sürmedi mutfakta işim ..bu arada 1 kez de kontrol ettim..sonra bir ağlama sesi..alt komşum duymuş düşünün önce düşme sesini sonra oğlumun sesini..allah ne muradı varsa versin hemen doktoruna götürdük..durumu iyi takip edin noral dışı uyuma hareket ve kusma olursa hemen getirin dedi...şükür iyi ..aman kızlar 10 yıl gitti ömrümden şimdi de migrenim tuttu..sakın yalnız bırakmayın rabbim korusun inşallah tüm bebekleri...

bununla geçmiş olsun bişey olmamış şükür
bizimki de çok hareketli yüzüstü dönüo korkuom düşcek die ya bizim yatağın üstünde oluo ya salıncağında ya beşiğinde yanlız bıraktığım zamanlar....kanepede bırakmıom hiç:emir_bebek:

gecmiş olsun sanada bebişide.benmkide 1 ay önce uctu koltuktan.nasıl becerdi hala dşnmedeyim??kasla göz arası hallediolar kendilerini yaw??

çok geçmiş olsun niva ,
kemikleri yumuşak daha onalrın ufak şeylerle atlatıyorlar bazen.
ama yine de çok dikat etmek gerek.

çok geçmiş olsun cnm inş bişeyi yoktur ama o korkunun ne olduğunu hemen hemen her anne bilir.

Çok geçmiş olsun canım ya, inşallah bütün düşmelerimiz böyle zararsız olur düşe kalka büyücekleri zamanlarda gelecek.

canım çok geçmiş olsun ya allah korusun hepsini bende çok korkuyorum şimdiden
hep yerde yatırıyorum o yüzden

gecmis olsun canim , benim cocuklarim büyüdüler ama onlar da kücükken düsmüslerdi yani nekadar dikkat etsemde yine oldu Allah´tan hic bir sey olmadi , yinede dikkat edin tehlikeli yerlere yatirmayin .Allah korusun.....

benımde eşim düşürdü koltuğa koymus bende uyuyordum mamasını hazırlamak için mutfaga gıtmıs bızımkı yuzustu düşmüş ağlıyor ama hıçkırarak hik hik dıye o kadaar korkmus kı yavrum:KK43: uykudan nasıl kaltığımı bılmıyorum bır fırlamısım eşim hala farkında değil bı baktım yuz ustu bırının onu kaldırmasını beklıyor o kadar muhtaçlarkı yavrum yaaa aklımdan hiç çıkmıyor.. eşime ders oldu artık bırakmıyor... ben zaten çok dıkkat ederım olacağı varmıs ıste Allahtan Allah korududa birşey olmadı

benımde eşim düşürdü koltuğa koymus bende uyuyordum mamasını hazırlamak için mutfaga gıtmıs bızımkı yuzustu düşmüş ağlıyor ama hıçkırarak hik hik dıye o kadaar korkmus kı yavrum:KK43: uykudan nasıl kaltığımı bılmıyorum bır fırlamısım eşim hala farkında değil bı baktım yuz ustu bırının onu kaldırmasını beklıyor o kadar muhtaçlarkı yavrum yaaa aklımdan hiç çıkmıyor.. eşime ders oldu artık bırakmıyor... ben zaten çok dıkkat ederım olacağı varmıs ıste Allahtan Allah korududa birşey olmadı
çok geçmiş olsun

X