oğluma isim

sizce hangisi daha güzel

• kayhan

OY: 8 36,4%
  • korhan

OY: 8 36,4%
  • haktan

OY: 5 22,7%
  • atanur

OY: 1 4,5%

• Ankete Katılan
    22
  • Anket Kapalı .

nar

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
1.895
7
bende kuzuma anket açtım hangisi iszce daha güzel geliyo kulağa

canım korhan iyi sayılır...:nazar:
ama daha farklı isimlerde düşünebilirsin bence:eek:

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...:nazar:

ben tercihimi kayhan dan yana kullandımm.... adıyla yaşasın cnm oğluşun....

Ben atanur didimmm narcımm... ıçinde Ata geçiyo nur geçiyoo cok hosuma gitti... :sm_cool:

canım korhan iyi sayılır...:nazar:
ama daha farklı isimlerde düşünebilirsin bence:eek:

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...:nazar:
erkek ismi bulmak çok zormuş ve ismin karakterini etkilediğini inanıyorum .şu anda popüler olan bir çok isim benimde hoşuma gidiyor efe ege berk doruk poyraz kuzey gibi ama o kadar çok aynı isimler varki okulda öğretmenler başına kesin 1 efe 2 efe gibi rakam koyacak sanırım benim istediğim çok kullanılmayan eski de olabilir ama anlamı güzel bir isim hepinize teşlklera.s.

Ben atanur didimmm narcımm... İçinde Ata geçiyo nur geçiyoo cok hosuma gitti... :sm_cool:
süperrrrsin zuzuuuuu bendensin alışılmış bi isim değil nur erkekte ama tanıdığım atanur var bir tane gayet normal bir oğulcuk :teytey:

bunların arasından seçim yapamadım sanırım korhan diğerlerine nisbet daha iyi gibi narcım.

ama ali ya da deniz bence çok güzel isimler aklında yoksa bi düşün derim canımŞeniz

sağlıkla gelsin prensin:nazar:

Bende oyumu kayhan dan yana kullandım bence çok güzel bir isim

bunların arasından seçim yapamadım sanırım korhan diğerlerine nisbet daha iyi gibi narcım.

ama ali ya da deniz bence çok güzel isimler aklında yoksa bi düşün derim canımŞeniz

sağlıkla gelsin prensin:nazar:
teşkler demettt ewt arada isim önerirseniz sevinirim denizi bende düşündüm çok zormuş ya ben buluyorum babab beğenmiyor kzım başka bir şey diyor :1no2:

beren -deniz -ener-şimdi bunlarıda düşünüyorum iki isim olsun istiyoruz başına ata veya ege gelebilir

X