Doğuma Hazırlık Ogluma isim anketi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Sizce hangisi kulaga daha hos geliyor?

• Ankete Katılan
    149

Gamsizbaykus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
407
1.036
34
Kizlar doguma 2 ay kaldi ama hala isim konusunu netlestirmedik. Esim babasinin adi olan Cemal koymak istiyor yanina uyumlu olacak 2. bir isim ariyoruz. Ankete katilip yardimci olursaniz cok sevinirim. Anket disinda Cemal ile uyumlu olabilecegini dusundugunuz anlami guzel baska alternatifleriniz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz. Simdiden tesekkurler..

Kizlar doguma 2 ay kaldi ama hala isim konusunu netlestirmedik. Esim babasinin adi olan Cemal koymak istiyor yanina uyumlu olacak 2. bir isim ariyoruz. Ankete katilip yardimci olursaniz cok sevinirim. Anket disinda Cemal ile uyumlu olabilecegini dusundugunuz anlami guzel baska alternatifleriniz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz. Simdiden tesekkurler..
Cemal efe de hoş olabilir.ikisi bir anda kolay okunuyo.okulda falan zorluk çekmeyeceği birşey koyarsınız onun için daha iyi olur.benm kardeşim de iki isimli ilk isminiyle x burada mi oturuyo deseler yok der gonderirim

Cemal isminin yazına kısa bir isim olabilir. Ali Cemal mesela..,
2 isim kullanışlı olmuyor diyorlar iki isimli arkadaşlarım. karar sizin tabi.

Cemal isminin yazına kısa bir isim olabilir. Ali Cemal mesela..,
2 isim kullanışlı olmuyor diyorlar iki isimli arkadaşlarım. karar sizin tabi.
Tesekkur ederim. Benim de 2 ismim var bu gune kadar bir sikinti yasamadim isimim yuzunden. Cok sorun olacagini sanmiyorum. Bu arada Ali Cemal seceneklerde vardi bir arkadas Ali Cemal sanki Ali Kemal mis ama laz biri soyluyormus da Ali Cemal olmus gibi dedi :KK70: sogudum bende:anneadayı:

Oyumu cemal mert olarak kullandım ams cemal can da olabilir

Cemal ismine isim uydurmak pek kolay değil.Birinci opsiyon Ali Cemal diyorum,ikinci olarak ise C harfine uygun isimleri tercih edebilirsiniz,örneğin; Ceyhun Cemal,,Caner Cemal gibi,Çağatay Cemal gibi.

Cemal Aras da olabılır bence.saglıkla gelsın.ilk basta bıraz ınsana farklı gelıyor kayınbabanın ismı olunca.sonradan alısılıyor.dıle kolaylasıyor.Bende kayınbabamın adı koymustum.oglumun adı Musa idi.bıraz zorlanmıstım ve pekte isteyerek koymamıştım ama şimdi bosuna stres yapıp üzülmüşüm diyorum.

madem kendı babasının adını koyuyor senın yerınde olsam 2.isim olrak bende kendı babamın adını koyardım,
uysada uymasada , tabii bu benım kendi görüşüm ,
Benim babamin cok daha acayip bir adi var hic koymak istemem. Esimin de babasi yurt disinda en son 2 bucuk yil once gorduk bir daha ne zaman goruruz belli degil. O yuzden babasinin ismini vermesini anliyorum. Sonucta bebege koyulmayacak kadar tuhaf ya da cirkin bir isim degil. Oyle olsa zaten musade etmezdim. Bunu aramizda bir rekabet ya da ustun gelme yarisina cevirmek istemiyorum. Sonucta tek basima yapmadim bu onun da cocugu

Cemal Aras da olabılır bence.saglıkla gelsın.ilk basta bıraz ınsana farklı gelıyor kayınbabanın ismı olunca.sonradan alısılıyor.dıle kolaylasıyor.Bende kayınbabamın adı koymustum.oglumun adı Musa idi.bıraz zorlanmıstım ve pekte isteyerek koymamıştım ama şimdi bosuna stres yapıp üzülmüşüm diyorum.
Musa ismi kotu bir isim degil arkadasimin oglunun da adi musa sempatik geliyor bana adiyla yasasin oglunuz. Aras ismini cok dusundum ama anlami at kili, yun gibi anlamlara geliyormus vazgectim o yuzden.

X