oğlum

S

SUMİSALİ72

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi SUMİSALİ72
merhaba D.R hanım benim 10 yaşında olan oğlumda korkular var yalnız kalma,karanlık, evde birileri var geziyor düşünceleri,sokakta kaçırılacak korkusu en fazlada ev içinde. sürekli olarakyanında birilerini istiyor ev halkı kendinden önce uyur ise uyumuyor. şu sıralar bacaklarında bir titremeden şikayetçi.bu durumda neler yapmalıyız bize yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdi den çok teşekkür ederim.a.s.

• Konu Sahibi SUMİSALİ72
merhaba D.R hanım benim 10 yaşında olan oğlumda korkular var yalnız kalma,karanlık, evde birileri var geziyor düşünceleri,sokakta kaçırılacak korkusu en fazlada ev içinde. sürekli olarakyanında birilerini istiyor ev halkı kendinden önce uyur ise uyumuyor. şu sıralar bacaklarında bir titremeden şikayetçi.bu durumda neler yapmalıyız bize yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdi den çok teşekkür ederim.a.s.

sayın doktor hanım sizden cevap beklerken oğlum 11 yaşını bitirdibenneyaptımki

• Konu Sahibi SUMİSALİ72
canım burda cwp bekleyeceğine psikolağa git...............

• Konu Sahibi SUMİSALİ72
Sumisali, mesajınızı bu kadar geç gördüğüm için çok üzgünüm. Ancak her mesajı bilgi gelmezse, okuyamıyorum.
Oğlunuz ergenlik öncesi dönemde. Bu dönemde korkuların yükselmesi normaldir. Ancak oğlunuzun korkularının seviyesi, bu sınırlarda mı, bakmakta fayda var.
Korku bozuklukları konusunda uzmanlaşmış bir çocuk-ergen psikologuna başvurmanız doğru olacaktır.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
www.onlineterapist.com

X