oğlum ve benim doğum hikayemiz

bebexgximveben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2008
317
1
a.s.Benim doğum hikayemi yazmam biraz geç oldu ama ancak toparlanabildim 09.08.2008e doktorumuz randevu vermişti 11.30 gibi evden çıktık hastaneye gittiğimiz gibi eşim yatışımı yaptı bu arada hemşirede odaya çıkardı beni hemen serum takıldı damar yoklunu açmak için 1.30da ameliyata alacaklarını söylediler ama acil bi hastadan dolayı biraz beklemek zorunda kaldık.O kadar heycanlıydım ve sitresliydimki karnım kas katı kesildi sanki hemşire kendini rahat bırakmalısın bu şekilde doğuma alamayız seni dedi neyse sonda taktılar ve artık az kalmıştı saat 3 gibi sedyeyi getirdiler ameliyathanenin önünde eşim elimi bıraktı ve öptükten sonra bekliyoruz dedi emeliyathanenin kapısı kapandığında gözlerim doldu ağlar gibi oldum neyse ben epidural olamam diyesenağlama düşünüyodum tekrar sordular tam uyumak mı istiyosunuz bende evet dedim ve o anda hepinize dua ettim:Saruboceq: kızlar damardan narkozu verdiler yavaş yavaş gözlerimin karardığını hissettim uyandığımda felaket bi ağrı vardı çığlıklarım dışardan duyuluyomuş o an bebeğim hiç aklıma gelmedi tek hatırladığım aşırı ağrılar ameliyathaneden çıktımhayal meyal hatırlıyorum eşim diyo:sm_cool: o kadar öptüm sakin ol şimdi geçicek çok güzel bi oğlumuz oldu aynı sana benziyo falan ben hiç takmamışım hemen ağrı kesici yapmışlar kendime geldiğimde bebeğim kucağımda meme emiyodu çok açtı gözlerim o kadar kararıyodu ki yüzünü görememiştim ancak bi kaç saat sonra görebildim ertesi gün hastaneden çıktık çok güzel bi duygu Allah herkese nasip etsin ilk başlarda çok güzel yatıyodu ama artık geceleri hiç uyumuyo çok zor ama güzel gercekten.
umarım çok uzun yazıp başınızı ağrıtmamışımdır,oğlum uyanacak diye çok hızlı yazdım eksik veya hatalı olan yazılarım için kusura bakmazsınız .:1hug:a.s.

canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.. ahhh ahh o sezeryan sonrası agrıyı çok ii bilirim bende sürekli aglıyodum karnım agrıyo die sayıklıyomuşum ama hemşireyi ilk gördüğümde sorum kızım nerde ve nasıl olmuş... kızımın ii oldugunu duyduktan sonra inlemeye devam etmişim...

canımm Allah analı babalı büyütsünn..sende kurtuldumm:KK66:öp oğluşunu bizim için...

bu arada genç anne olmak nası bişe:dance::nazar:a.s.

canımm Allah analı babalı büyütsünn..sende kurtuldumm:KK66:öp oğluşunu bizim için...

bu arada genç anne olmak nası bişe:dance::nazar:a.s.

çok güzel canım aynı zamanda büyük sorumluluk dı mı ben ameliyatlıyım sesi geldiyi gibi yerimden sıcrıyorum eşim sakin ol diyo çok panik oluyorum ani hareketler ameliyat için iyi değil ama elimde değil napiiiiyim....

canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.. ahhh ahh o sezeryan sonrası agrıyı çok ii bilirim bende sürekli aglıyodum karnım agrıyo die sayıklıyomuşum ama hemşireyi ilk gördüğümde sorum kızım nerde ve nasıl olmuş... kızımın ii oldugunu duyduktan sonra inlemeye devam etmişim...

ya bide hemşire bana senin gibi nazlı ağlayan hasta görmedim demiş ben hatırlamıyorum ama kadına bağıra bağıra numaramı yapıyorum ya demişim...hemşire valla ben korktum demiş eşim anlatıyo tabi şimdi gülüyoruz....

kübracım maşallah senin oğluşunda çok tatlı saclarıda epeyi uzun ben fotoğrafını göndericem eşim erken diyo artık nazardan mı korkuyo erken diye bahane ediyo en yakın zamanda gönderirim inşallah...

canım gozunaydın gecmıs olsun ve allah analı babalı buyutsun
amelıya sonrası uyanma safasında senın yasadıgın sıkıntıları ben ılk dogumda yasamıstım
cok berbat bır seydı ben de hıc ogluma bıle bakmak aklıma gelmemıstı
o nedenle bu dogumu epıdural ıle yapmayı tercıh ettım
ve cok memnun kaldım epıduralden
neyse ama hepsı gectı artık atlattık o gunlerı hepımız..
dogum yapan herkeslere gecmıs olsun dıyorum tekrardan ...........

kübracım maşallah senin oğluşunda çok tatlı saclarıda epeyi uzun ben fotoğrafını göndericem eşim erken diyo artık nazardan mı korkuyo erken diye bahane ediyo en yakın zamanda gönderirim inşallah...
evet saçlıydı doğduğunda oğluşumm...bende öleymişimmsırnaşık şeysadece saçları baban benziyo zaten..kıs koy bişe olmazzsenin paşayıda görelimm:eek::emir_bebek:
küboşum oğluşunun maşallahı var tatlım ne güsel çıkmış resimde yesin nihan teyzesi onu :)

çok saol teyzesiii..oda sizi öpüyorrr:emir_bebek::eek:a.s.

çok güzel canım aynı zamanda büyük sorumluluk dı mı ben ameliyatlıyım sesi geldiyi gibi yerimden sıcrıyorum eşim sakin ol diyo çok panik oluyorum ani hareketler ameliyat için iyi değil ama elimde değil napiiiiyim....

Tabi canımm hem çokk güzell hemde biraz zorr:eek:alışcağız artıkk anne olmak kolay değill valla..şimdi anlıyorum annelerii..Benide eşim uyandırıyoo bebiş ağlayınca ben hiç duymuyorum bilee.:bbo:emzirirkenn böle gözlerim gidiyooo tabi doğmadan önce bol boll uyuyodum..

olsun yinede herşey çok güzelll..ben çok mutluyumm ..Allah hepimizin yavrularını bağışlasınnna.s.

canım allah analı babalı büyütsüün oğluşunu...senide tebrik ederim...kokla oğluşunu teyzesinin yerine annesi tamam mı?

tebrik ederim canım..Allah sağlıklı mutlu uzun ömürler nasip etsin evladınızla birlikte..
darısı bizlerin başına...

X