Oğlum ''Tarçın''

bu resim eklemeyi nasıl yapıyoruz harika görünüyo....ben bi türlü ekleyemiyorum nerden yapılıyor...

allah bu güzel meleğe up uzun ömüler versin neşesı hep yerınde sağlıgı hep yerınde olsun bu kış gunu sokakta yaşam savası veren dier meleklerımızede hıc olmassa bu soğuk havalar geçene kadar sığınacak sıcak bırr yuva bulsun kım bılır bu 2 günlük soğukta kaçtane yavru açlıktan ve soğuktan öldüler ben kendı oğlum sıcak yatakta yatarken her gun doymusmudur aceba dıye ağzına yemek tıkıstırırken zorla bı dışarı cıkacagı zaman kazagını montunu gıyındırırken gecelerı sıcacık evınde kımseden zarar görmeyecegıne emın bı vazıyette uyurken ben vıcdan azabı cekıyorum benım oğlumun zorla yedıgı mamaları dier hayvanlar aradıgı halde bulamıyo benım oğlum kombının yanında yatagında sıcacık uyurken onlar taşlarda yağmurun ustunde karın ustunde gecenın ayazında uyuyorlar hemde güven ıcınde uyumuyorlar her an bırınden zarar görecekmıs gıbı korkarak uyuyolar bu gun haberlerde izledım sokakta yasıyan ınsanları ortadan kar kalkana soğuklar geçene kadar bır yere almışlar üstlerını gıyındırmısler karınlarını doyurmuslar ne olur bunu bırde hayvanlar ıcın yapsalar kar kalkana kadar buyuk bı spor salanu gıbı bır yere koysalar bu yavrucakları karınlarını doyursalar onlarda dierlerı gıbı kısada olsa mutlu olsalar olmaz dımı onlar hayvan hayvanlar üşümez hasta olmaz acıkmaz hislerı yoktur acıyı hıssetmezler mutluluğu anlayamazlar ama bılıyormusunuz hayattakı tek hayalım bır gun gercek olacak bir gün buyuk bı ev alacam kocaman bahcesı olacak sokakata yasayan butun hayvanları doldurucam eve hastasından sakatına yavrusundan yaşlısına kadar hepsını doldurucam eve ama ev şehır dısında olacak gözden uzak orası benım barınağım olacak sonra sokakta yasayan kadınları da topluyucam işçi olarak sıcak evlerı olacak yemeklerı olacak bırde maaş ları olacak görevlerı ıse benım butun meleklerıme sevgi gösterecek düzenlı olarak mamalarını verecek bakımlarını yapacak ve onları gercekten sevecek eğer sevmezlerse bızım barınakta hayvan semeyene yer yok ben bu hayalımı gercekleştirmeden ölmeyecem ve bu hayalın gercek olması için sadece 300 milyar gereklı

Son düzenleme:

Sizi öyLe iyi anLıyorum ki, ben de işi şans oyunlarına vurdum. bir para çıksa diyorum, düşündüklerinizi düşünüyorum. İnce detaylarına kadar hayal ediyorum. Belediyeden arazi alıyorum, adını koyuyorum; sevgi yuvası..
Benim de sevimli patilerim evde keyifli keyiffli yatarken ben dışarıdakilerin peşinde koşuyorum elimde yemek kapları.. Üzerime düşen görevi en iyi şekilde yapayım diye yıllardır baktıklarım dışında bir kedicik daha aldım barınaktan ama yetmiyor. Ne bana yetiyor, ne de minik dostlarımıza...
İnsanlar yaptığımız işin bilincinde değiL ! Benim yanımda yiyecek taşımamı garipseyen bir arkadaş, "onlar rızıklarını bulur diye düşünyorum" dedi. Bu düşünceye karşılık ben de zaten onlara yiyecekleri bir şekilde yine biz ulaştırıyoruz , ha çöpe atarak, ha önlerine koyarak dedim. Yaradan her kuşun rızkını elbet verir ama yuvasına koymaz. Onlar ararlar ve bizi bulurlar :)

Bu arada TArçın gerçekten bambaşka, ne şeker bir cimcime. Uyku esnasında ne kadar sakin. Ama uyanıkken neLer yaptığını hayal edemiyorum Benim oğLuşum bu ara bizim bacaklarımızı ağaç niyetine kullanıyor. Düşmemek için de var gücüyle tırnaklarını geçiriyor :) bakalım ne zaman durulacak? Tırmanma çubuğu da yetersiz geliyor oğLuuşa :)

Hayrettir benimki yanıma pek yaklaşmazdı ama Tarçın'ı hissetmiş gibi geliverdi bir an yanıma, fotoara baktık beraber :))

canımmm mahvettin beni ağlayarak yazıyorum

keşke allah bizlere bir imkan verseydi keşke bir imkan verse dışarıdaki masumları sıcacık bir yuvaya kavuşturabilseydik

kocamın da benim de tek hayalimiz bu biliyo musun aynı duyguları paylaşan birilerini görünce insan gözyaşlarını tutamıyor

keşke çok zengin olsam keşke kocaman bir arsam olsa da içine kocaman bir barınak yapsak keşke dışarıdaki bütün bu masumları bir araya getirsek

havalar soğuyunca deliriyorum ben istemiyorum hiç kar yağsın hava soğusun neyse ya

ahh canım çok teşekkür ederim..gözlerim doldu okurken ben de düşünürüm hep..bu soğuk havalarda kimbilir nasıl üşürler..açlıkta cabası bugün markete giderken bi arabanın altında minicik bir yavru gördüm..nasıl da küçüktü el kadar imkanı yok mama yiyemez,anne sütüne ihtiyacı var..annesini de göremedim ortalarda..elimi uzattım alamadım,çağırdım gelmedi..nasıl da yağmur yağıyorduu...tutup almak için uğraştım fakat dar kömürlük girişi gibi bir yer vardı bir binanın,oraya kaçtı ama aklım onda kaldı..umarım annesi oralarda bir yerdedir ve besler
çok güzel
çok tatlı
maşaallah sana tarçın :)
çok teşekkür ederim canım

yerim onu ben :)) bizimkide arada bir yanımıza çıkmak isterken bacaklarımıza tırmanıyordu daha ufakken..şimdi büyüdü de sıçrayabiliyor bızdık :)
bizimki sakindir genelde ama uyurken daha bir sevimli oluyorlar ya opuyorumnanaktan

çok tatlıymış yavruŞeniz
ALLAH tüm hayvan besleyenlerden razı olsun, materyalist dünya görüşünün hakim olduğu günümüzde sevgi dolu olan sizlere ne mutlu...

çok tatlıymış yavruŞeniz
ALLAH tüm hayvan besleyenlerden razı olsun, materyalist dünya görüşünün hakim olduğu günümüzde sevgi dolu olan sizlere ne mutlu...

teşekkür ederim canım..allah hepimizden razı olsun....
Bu minik masumların sevgiye ihtiyacı var..Biz insanoğlu olarak sahip çıkmalıyız, yakışanı da budur....
Sevmeyenleri de hiç anlamam zaten....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…