Oğlum ''Tarçın''

Tarcinli_Kurabiye

Esta Piti Piti :)
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2009
1.512
6
Tarçın 4 aylık erkek bebek :)
Kapımızın önünde bulduğumda 2 aylıktı ve hastaydı. Anemisi vardı ve çeşitli yerlerinde mantar vardı. Sağolsun vet.imiz ve sabrımız sayesinde sağlığına kavuştu oğlumuz. Yorgun savaşçı Tarçın şimdi canavar kesildi başımıza :)
Resimlerini paylaşmak istedim :)

Ve Farmville hastası kediciğim benim :)

Son düzenleme:
Evet resimler büyük olduğu için zor bakılıyo ama yinede oğlun Tarçınla tanıştık.Çok tatlı ve sevimli.Benim kızıma benziyo...opuyorumnanaktan

evet bi kaç defa düzeltmeye çalıştım ama olmadıı resimler çok büyükk :1ninca:
birazdan yeniden eklemeye çalışacağım umarım olur bu defa..
Teşekkür ederiz ablaları :kedi: bugün kuduz aşımızı olduk keyifsiziz biraz :)))

amanın tam ısırmalık bişey buuu:))
benim bızdığıma çok benziyo bu arada..
maşallah ona..

off tam tarcin bu yaaaa....adida yakismiiisssss----kiyafetlerinede bayildim ...bende oglusuma(pekines köpegim) öreyim ....cok tatluuuuu....yerimseniben

çooook tatlı zemuszemus
bende 2 tane cicim(köpek) var bu dediğimi duyarlarsa yüzüme bakmazlar artık eyvahedigeldismile kaydirigubbakcemile3

off tam tarcin bu yaaaa....adida yakismiiisssss----kiyafetlerinede bayildim ...bende oglusuma(pekines köpegim) öreyim ....cok tatluuuuu....yerimseniben
:)) ismini koyarken çok düşünmüştük aslında baya bir araştırıp bunda karar kılmıştık :))
O kıyafetler ne öyle oyyy oyyy çok güzelmiş çokkk
teşekkür ederimbayanssulusmile
yine bu topikte kıyafetle ilgili bi konu açtım geçen gün.. Oradan bakabilirsiniz gayet pratik yapımları a.s hem fikir olur
tarçınada şıklığınada bayıldım. çok asil ve sevimli
teşekkür ederimm canımmohaoldumsmile
çooook tatlı zemuszemus
bende 2 tane cicim(köpek) var bu dediğimi duyarlarsa yüzüme bakmazlar artık eyvahedigeldismile kaydirigubbakcemile3
sırnaşık şey teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…