oğlum olacakmış:)))

gulen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2006
223
7
39
kızlar dün kasık ağrım vardı doktora gittim biraz enfeksiyon varmış.cinsiyette belli olmuş erkek dedi.ben daha çok kız diyordum ama faeketmez sağlıklı sıhhatli olsun.sizinkiler ne zaman belli oluyor?

ayayay allah tamamını erdirsin ben 1 hafta sonra gitçem belli olur ozaman heralde

masallah canım hayırlısıyla saglıklı sıhhatlı dogurursun ınsallah
benım ogrenmeme 3 hafta var yaaaaaaaaaaa((((((((((

tebrik ederim canım.sağlıklı ya önemli olan o.darısı öğrenmeyenlerin başına inşallah a.s.

maşallah.allah hayırlı,sağlılklı,yakışıllı,zeki bir erkek versin size.
çabuk öğrenmişsiniz kaç haftalıksınız.ben 14 haftalığım ama öğrenemedim.doktora ısrar etttim ama görünmüyor dedi.3 hafta sonraya inşallah.

ben de dün tam 14 haftayı doldurdum.doktorum büyük ihtimal erkek dedi.pipisini gösterdi.tabi allah bilir kesin diye bişey yok

selam bende 13 hafta 3 günlükken yüzde 90 kız olduğunu öğrendim bende hep erkek hissediyordum hayırlısı.sağlıklı olsunda
senide tebrik ederim

ya kızlar benim doktorumda 3 hafta sonraya attı beni şuan birşey gözükmüyor dedi 13+2 günlük hamişim acaba bebek kız olduğu içinmi gözükmedi çünkü genelde bebek erkek olunca 12. haftada bile pipisini gösteriyor neyse bekleyelim barii

canim oncelikle merhaba bende subat annesiyim kizim uc aylik oldu .canim ne guzel oglun olacagini ogrenmisin rabbim sag saglim kucagina almani nasip eder insallah guzelim.benimde uc bucuk yasinda bir oglum var hamileyken kiz dusunuyoduk oglan oldu rabbim oyle bi sevgi verdiki sorma inanamasin.simdide subatta onceden belittigim gibi kizim oldu.ikisinide dunyalar kadar seviyorum.insallah cok kolay olur dogumun bebeyin dogana dek iyice yat dinlen canim dogunca bizler gibi tatli bi telas baslicak .iyi haberlerini alirim insallah

ya ne güze sizin ki belli olmuş benim ki 16. haftada dedi
belli olmazmış daha

Ne güzel Allah saglıklı bı cocuk nasıp eder ınş.kac haftalıkkken ogrendın ben 12 haftadayı bellımıdır acaba

çok tebrik ederim canım.. Allah analı babalı sağlıkla büyütsün... darısı da bizim başımıza... önce sağlıklı ve hayırlı olması önemli tabi ama cinsiyetinide öğrenirsek fena olmaz yanii...a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

canım hayırlı olsun oğluşun
biz henüz öğrenemedik 3 hafta sonra belli olacak
Allah sağlıklı sıhhatli mutlu hayırlı evlatlar olmalarını nasip eder inşallah

kızlar dün kasık ağrım vardı doktora gittim biraz enfeksiyon varmış.cinsiyette belli olmuş erkek dedi.ben daha çok kız diyordum ama faeketmez sağlıklı sıhhatli olsun.sizinkiler ne zaman belli oluyor?
tebrikler,inşallah sağlıkla alırsın kucağına ,bende çok merak ediyorum cinsiyetini .bebek doktorun dediğine göre kasım 13de olcak.herkes seninki kız diyor karnımın yapısına göre ama bakalım hayırlısı.

hayırlı olsun canım bende dün doktora gittim 12+2 haftaydım doktorum belli deil dedi 1 ay sonra kontrole çagırdı herhalde o zaman belli olur

hepinize çok teşekkür ederim kızlar.cinsiyet aslında hiç önemli değil ben merak edip sormadım ama doktor söyledi.herkes benim yapıma göre erkek diyordu.evlat evlattır ayrım olmaz.hayırlı evlat versin allah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…