oğlum neden çok ağlıyor

arzum23

melihin annesi melike
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2008
158
2
melih doğduğundan beri çok huysuz önceleri gaz sorunumuz vardı artık geçti eskisi gibi kalmadı ama hala çok ağlıyor. gün içinde uykusu hiç uzun süreli değil bir de birden bağırmaya başlıyor sanki iğne batırıyorlarmış gibi.doktora söylüyorum hiç sorun etmiyor kilo alımı iyi bişeyi yoktur diyor bu sözden tiksindim artık ne şikayetim olsa doktorlardan bunu duyuyorum. beni tatmin edecek bişey söylemiyorlar.çevremdeki herkes de bu çocuğun mutlaka bir yeri ağrıyor yoksa bu kadar ağlamaz diyor. sürekli değişiklik istiyor onunla oynicam havaya atıp tutucam onun haricinde hep ağlıyor. sizce düzelir mi düzelirse de ne zaman düzelir benneyaptımki

cnm sanki benim bebekliğimi anlattın. annem anlatırdı sürekli bende doğduğumdan beri hep ağlarmışım. hatta morarırcasına. gündüz ve gece dahil olmak üzere toplam 1 saat uyurmuşum. doktora gide gele (hemde geceleri çift tarife olarak) kadın demiş bigün yeter kızım parana yazık hiçbişeyi yok tamamen huysuzluğundan ağlıyor demiş. canım annem benim yüzümden bi deri bi kemik kalmış. yani cnm huysuzluğundan yapabilir. ama tabi sen gene doktorunla görüş yanlış yönlendirmim seni.

yokyok yine de huysuzluk deyip geçmeyin yav olabilir tabe sağlıklı olsun da öyle olsun ama yine de farklı dr lara götür sen bak benim kız ilk ik ay morarırcasına ağlıyodu yok bişi diyp duruldu ama sonunda fıtık çıktı he senin oğlun kocaman artık böyle bişi yoktur,,ALLAH KORUSUN ama belki ağrıyan bi yeri vardır valla baştan aşağı olmassa röntgen çetir özelde ama baktır nolur nolmaz

bizim bi komuşununda ocugu olmuştu oda hep aglardıı şimdi 1,5 yaşinda düzeldi tabii..ama bi sorunu yoktu bebegin..allah yardımcın olsun canım .. çok zor aglayan bebekte...

bişi yoktur ağlama ile anlatıodur belki kendini üzmeyin kendinizi yaaa,,sakın üzmeyin sağlık açısından iyiyse üzmeyin

canım oyun istemesi ilgi istemesi gayet normal canım problemli bi bebek olsaydı tepkisiz olurdu. Üzme kendini

bu konuda tecrübeli olduğum için yazıyorum anlattıklarının aynısı bizdede vardı sebebi yakın zamanda anladık baktım dişi çıkmış canım ertuğda havaya atınca hemen gülme krizine giriyodu ve hep öyle istiyodu dişlere bi bak

canım biraz huysuzdur sadece ondan yapıyodur her çocukbir olmaz tabi seni çok yoracak ama olsun büyüyünce unutursun:))

benim oğlumda uykuda yada uykuya dalmak üzereyken çığlıklarla ağlamaya başlıyoo.bende anlamadım.annem bi yerimi ağrıyo bu çocuğun diyoo:KK43:
sanırım dişlerle ilgili..çünkü hep ağzının suyu akıyoo..
elleri hep ağzındaaaaa.bazen okadar çok parmağını ağzına götürüyo ki kusturuyoo kendinii..
aman sağlıklı olsunlarda napalımmm:KK43:

melih doğduğundan beri çok huysuz önceleri gaz sorunumuz vardı artık geçti eskisi gibi kalmadı ama hala çok ağlıyor. gün içinde uykusu hiç uzun süreli değil bir de birden bağırmaya başlıyor sanki iğne batırıyorlarmış gibi.doktora söylüyorum hiç sorun etmiyor kilo alımı iyi bişeyi yoktur diyor bu sözden tiksindim artık ne şikayetim olsa doktorlardan bunu duyuyorum. beni tatmin edecek bişey söylemiyorlar.çevremdeki herkes de bu çocuğun mutlaka bir yeri ağrıyor yoksa bu kadar ağlamaz diyor. sürekli değişiklik istiyor onunla oynicam havaya atıp tutucam onun haricinde hep ağlıyor. sizce düzelir mi düzelirse de ne zaman düzelir benneyaptımki

canım benim kızım da öyle, aynı şeylri yaşıyoruz, bazı bebekler bu kadar zor olmuyo, ama bizimkiler öyle işte, diş çıkardığı için uyumuyo bu sefer de. inşallah uzun sürmez bu durum.

diş sıkıntısı olabilir canım. benim oğlum da 4,5 aylıkken alttaki kesicileri, 5 aylıkken üstteki kesicileri çıkardı. zor geçirdik bu dönemi. huzursuzluğu çok fazla idi. serçe parmağınla diş etlerine bi dokun. sivrilik sertlik hissedebilirsin yakında.arada bir hafif ateşlenebilir de. oğlumun dişleri büyümeye devam ediyor arada huzurluğu oluyor yine. daha azaldı.

Bebeklerin anlatım biçimleri ağlamaktır canım.Aslında biz ne dersek diyelim yine eniyi sen takip edersin bebeğini haliylede sen bilirsin.Karnı toksa,altı kuruysa,üşümüyorsa ve hala çok şiddetli ağlıyorsa biryeri ağrıyor olabilir garibimin.Ama sürekli ağlıyorsa biraz huysuzluğa alışmışda olabilir bence.Rahatsız olduğu ellerinden anlaşılırmış bebeklerin,nereleri ağrıyorsa elleri oraya yakın durup ağlarlarmış.Dikkat edersin annesi.Umarım sadece huysuzluktur ve zamanla geçer...

X