Düğün öğlen düğünü :(

arkadaSHE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2009
191
0
Arkadaşlar saat 13:30 daki düğüne nasıl yetişilir?:KK31:
Güne kaçta başlamak, kuaföre şafakla mı gitmek gerekir:KK31::KK31:

kendi düğünün herhalde ..
Istemiyorsan söyle erken saatte almasınla kayınvalidenler düğünü

İstediğimiz salonlarda istediğimiz tarihlerde yer yok. O yüzden mecburen o saate yapılacak gibi başka bir yer bulamazsak. Sonuçta saatler dar diyede düğün ertelenmez die düşünüyorum.

Sadece bu saatlerde düğün yapan arkadaşlara nasıl yetiştiniz diye soruyorum....

Benimde düğünüm saat 15:30 da sağolsun kuaförüm sabah 8:30 da açacak kuaförü, en geç saat 10:30 da çıkarsın dedi gelinlikde kuaförde giyilecek kuaför ve evlim arasında 10 dak yol var , eve gidip evden çıkma en geç 12:00 ...resim çekimi 1 saat 1,5 saat sürüyor bizim düğün mekanı müsait olduğu için dış çekimler orada yapılacak .. bu durumda geç kalmayız diye düşünüyoruzzz.

Sizde 7:30 da kuaförde olun en geç 9:30- 10:00 çıkın evde çok oyalanmadan resim işlerini halledin rahat rahat yetişirsiniz ama yok ben o kadar programlı ve hızlı olamam diyorsan resim işini düğün sonrasına bırak ... bir makyaj tazelersin oldu bitti...

Takma kafana eminim her şey iyi gider ...

Benimde düğünüm saat 15:30 da sağolsun kuaförüm sabah 8:30 da açacak kuaförü, en geç saat 10:30 da çıkarsın dedi gelinlikde kuaförde giyilecek kuaför ve evlim arasında 10 dak yol var , eve gidip evden çıkma en geç 12:00 ...resim çekimi 1 saat 1,5 saat sürüyor bizim düğün mekanı müsait olduğu için dış çekimler orada yapılacak .. bu durumda geç kalmayız diye düşünüyoruzzz.

Sizde 7:30 da kuaförde olun en geç 9:30- 10:00 çıkın evde çok oyalanmadan resim işlerini halledin rahat rahat yetişirsiniz ama yok ben o kadar programlı ve hızlı olamam diyorsan resim işini düğün sonrasına bırak ... bir makyaj tazelersin oldu bitti...

Takma kafana eminim her şey iyi gider ...

Saol tatlım ya içimi rahatlattın bir nebze:KK71:
Herkes farklı yorumlar yapınca (yetişemezsin tarzında) bende terddüte düştüm ama saat belli olunca ona göre kendini ayarlarsan sanırım yetişilir. Güne erken başlamak lazım:KK1:
:KK71::KK71:

benim nişan öüle olmuştu abah 8:20da kuafördeydim. başkası yoktu zaten. mutlaka randevu alın. 12 gibi çıktım ordan. tahminimden uzun sürdü ama yetişir bence merak etme.

benim kuzeninde düğünü öğlen saatiydi 1:30 yada 2ydi sanırım biz 4 kişi sabah 7:30da kuafördeydik işini sağlama alıp erken git kuaför o gün kalabalık olabilir bizimkisi çok kalabalıktı :KK37:
ama hiç merak zaman çok çabuk geçiyor :KK66:

benim kuzeninde düğünü öğlen saatiydi 1:30 yada 2ydi sanırım biz 4 kişi sabah 7:30da kuafördeydik işini sağlama alıp erken git kuaför o gün kalabalık olabilir bizimkisi çok kalabalıktı :KK37:
ama hiç merak zaman çok çabuk geçiyor :KK66:

allah razı olsun canım sayenizde içim artık rahat:)
:KK71:

selam cnm benimde nişanım 13:KK17: arasıydı ve 8 de kuaföre gttik ama 11 de çıkarsın demelerine rağmn 12:15 te cıkardılar sonra foto cekimleri 1 saat sürdü ordan salon yakın olduğu için 1,30 civarı salondaydık ve 2 gibi başladı herkeste ancak toplanmıştı ama kuaförü sıkı tut derim hayırlı olsun

Kuaföre mutlaka randevulu gidin.Zaten öncesinde düğün saatinizi söylediğinizde fotoğraf çekimini de düşünerek bir saat verirler.Allah'ın izniyle her şeyiniz hallolur.Mutluluklar. :KK71:

canım telaslanmana gerek yok benımkıde 13 19 arasındayı sabah 6 da uyandım bucukdu evden cıkdık esım geldı gelınlıgımde kuaforumdeydı zaten (1 gun once bırakabılırsın tasıma telasın olmaz ) saat 10 da cıkdık fotograf cekıldık 11 30 da evıme geldık evden cıkma falan 12 de evden cıkdık 13 de dugun salonundaydık telas etmene anlıcagın gerek yok bırak dugunun kırk kere olmuyor bır kere oluyor sen eglenmene bak:KK70:

benim nikahım muhtemelen 14:30'da olacak. ama şöyle bir şey var ki, düğün bursa'da, ben istanbul'dayım! nişanlım "ne var bunda, erkenden kalkıp bursa'ya gider, hazırlanırsın" diyor. ben bunun pek mümkün olamayacağını söyleyince tartıştık, işi zora koşmakla suçladı beni. ailesi de "ne var ki, 9da çıkıp gelse yetişir işte" demiş...anlayacağınız "bir akşam önceden ağırlayalım" demiş değiller. aslına bakarsanız onlara kırgın olduğum için pek de evlerinde kalıp içli dışlı olmak istemiyorum zaten.. (bu arada söz geçti, nişan geçti, henüz evlerine bir kez bile çaya-yemeğe misafir olmadık!) napcam bilemiyorum... :KK43:

X