Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Erkeği ?

Şöyle bir kabart saçlarını havalı havalı gir Doğal şeyleri seviyorlar. Aşırı, abartı olmayacak.

Sessiz mi? Ne sessiz kızı . Ben gayet dobrayım eşime karşı. Tabi nabza göre şerbet vermeyi bilcen. Ben de prof. oldum artık.
Sen okul çıkışı konuşsana şununla artık. Ya da mesaj at artık dinle beni sen adım atmazsan elden gidecek haberin ola.

Aaa bak sormayı unuttum senin eşinle ,annen neden anlaşamıyor ya ,belli bi konu var mı ..?bi özellik falan

Annem çok düşüncesiz bir insan.. Sebebi o. Yapısı böyle onun. Aileci değildir. Kendinden başkasına değer vermez.Beni geçtim eşime de böyle davranınca mesafe koyduk.

Tamamdır,ne biliyim bi kaç sitede öyle okudum..başlasak bi ,ben şerbeti bol bol veririm yaaa gerçektenn sana garip gelebilir ama acayip çekiniyorum ,öyle böyle değil hem ilk ilişkim olcak yani ,hem bak yeni konu bile açtım,kendimi kimseyle düşünemiyorum diye düşünemiyorum derken yabancı geliyor yoksa onla her türlü belki yaza bi mesaj çakarım

Bu zamana kadar durduysa durur daha... gerçi nerden bilcem ki instagramda ayrılınca foto kalmıyor ama yemek,temizlik gerçi kendi evi ama yapıyor Çok güzel romantik desen romantik kapılır belli.Kapan da şanslıdır.huyuna göre biri çıksa bari.Artık bıraktım kendimi çocuğa kısmeti arıyorum ya şaka gibi

Çocuğun arkadaşına söyle hoşlanıyorum ama çekiniyorum daha önce kimseyle çıkmadım(çok hoşlarına gider ilk olmak) sen ağzını bir yoklasana diye..
Ayy benim durum gibi olsuuun.

Ben de okudum oğlak burcu erkeğini nasıl kadınlardan hoşlandığını, alakası yok. Oğlak erkeği iş kadını sevmez. Önce ki sevgilisinden de kariyer hırsı olduğu için ayrılmış eşim.Finansal konuları iyi yöneten kadınları severler. Bu aile bütçesi ve birikimdir.Oğlaklar dışarıda iş peşinde koşarken arkasında bıraktığı evine bakabilecek kadın ararlar. Dediğim gibi, eski kafalılar.Bu 4,5 oğlakta incelendi onaylandı. (Çok arkadaşı var eşimin, oğlak olan)

Peki bu sessızlik bela olur mu? Ben o konuşur diyordum birinin hep konuşmasını ister mi? Gittikçe kafam da karıştı .bütün okuduklarım birbirine girdi.ama enbüyük korkum yanlış anlamak,hani senin eşinin misal hayır dilemediği için çıkması,ya da bana umut vermemek için Gözlerini kaçırması ama benim tersi anlamam .keşke Boğa kadar anlaşılabilir olsaydı sevgileri,ah ah o da çok ilgiliydi kalıbımı başardım beni seviyor hatta ilk görüşte aşık oldu falan diye, okadar hissettirdi yani..ama gel Gör ki gram bişi hissetmiyorum boğaya,oğlaktan sonra aslında bir kaç haftalık bir olay bu Oğlak başka sevmemiş üstelik korkmuştum. biraz zaman geçsin okul bi sunum sırasında ona başlıcam o da Bakıyor olursa gülümsicem bakalım nolcakkk

Son yazdığımı okudun mu alıntı yaptım?

Oğlak erkeğinden hiç bir şey bekleme. İstiyorsan gidip ellerinle söke söke alacaksın.Başta peşinden koşacak gibi romantik hayallere de kapılma. Elde edilmedikçe bağlanmaz oğlak erkeği. Gerçekten sana güvendiğinde ve emin olduğunda, sensiz yapamayacaktır.

Birde geçen arkadaşlar fal baktı,ben Nasılsa bilmiyorlar diye Saçma sapan çevirdim fincanı.hani üstüne tabak koyup yapmadım.sonra bir de onu ters çevirdim ,iyice birbirine karıştı hepsi. ama arkadaşım dedi gür Saçlı işte şöyle böyle biri var ama bi nedenden dolayı olmuyor dedi ha birde bi kız var dedi baya tarif etti çok zayıfdalgalı Saçlı saçını sürekli topluyor ama nasıl tarif sanki kızı tanıyor kız da okuldaki hep birlikte gezdiğim kız.arkandan Konuşuyor demesin mi.tamam fala inanmayın derler de bundan da şüpheleniyordum zaten bugün de suç üstü yakaladım o da yay borcuydu birbirimize dahamız edemiyoruz aslında ama Güler yüzle yürütüyordum ben herşeyi o da öyle ama arkamdan neler neler Sınıfta Oğlak dışında Sevdiğim insan yok :)

Ya o zaman yengeç-Oğlak diye bi ilişki türü yok. :/ yengeç adım falan atamaz.öyle ya da böyle bu olmasa da bi Oğlakla evlenirim ben..ama bu gibi :)

Yengeç Burcu Kadını - Oğlak Burcu Erkeği
Oğlak erkeğiyle ilk kez karşılaştığınızda, büyük bir olasılıkla onu uzun süreden beri tanıdığınız duygusuna kapılacaksınız. Doğa ve kişilik yapısı olarak ona çok benzersiniz. Ama uyanık ve dikkatli olun, çünkü Oğlak aldatmanın ustasıdır. Daima "kamuflaj ve aldatma “ya başvurur.

Çünkü hiçbir insanın onun ürkek ve çekingen yapısını açığa çıkarmasını istemez. Kalbinin derinliklerinde iflah olmaz bir çocuk ruhu taşır ve hayatını başka insanlarla paylaşmaktan korkar. Daima hayalcidir ve öyle de kalır. Banal gerçeklikle uğraşmak ona ağır gelir. Bunu bastırmak için genelde kendini işine verir. Çok çalışkan olduğundan, işinde bunu başaracaktır.

Çok tutkulu olmasına ve sizi istemesine rağmen ancak tarafınızdan reddedilmeyeceğine emin olduğun da size birçok "açı"dan yaklaşacaktır. Ona ağır gelen bir diğer şey de eleştirilmektir.

Oğlağı gerçek bir cimri olarak tanımlayamazsınız, ama parayı elinin ucuyla verir. Güvenlik üzerine çok düşünür ve size güvenli bir gelecek sunabilmek için her şeyi yapar. Bir erkek ve aile reisi olarak sorumluluklarını iyi bilir. Çocukların yetiştirilmesiyle duyarlı bir şekilde ilgilenir. Bu konuda çoğu şeyde olduğu gibi hayran olduğu babasını örnek alır.
Ya o zaman yengeç-Oğlak diye bi ilişki türü yok. :/ yengeç adım falan atamaz.öyle ya da böyle bu olmasa da bi Oğlakla evlenirim ben..ama bu gibi :)

Amannnnn aldatır diyo bu seferde :O sonuç Olarak biz tebessüm ediyoruz,saçlarımızı sallıyoruz adımı onun bekliyoruz :))

Bi zıtız diyorlar ,bi aynı çocuk Şunlarla bu kadar uğraştığımızı görse ohoooo

Amannnnn aldatır diyo bu seferde :O sonuç Olarak biz tebessüm ediyoruz,saçlarımızı sallıyoruz adımı onun bekliyoruz :))

Kızım aldatma o aldatma değil.
Duyguları konusunda aldatma. Yani duyguları ortaya çıkmasın diye farklı davranır kandırır aldatır sizi işte. Kamuflaj ve aldatma diyor.

Kızım aldatma o aldatma değil.
Duyguları konusunda aldatma. Yani duyguları ortaya çıkmasın diye farklı davranır kandırır aldatır sizi işte. Kamuflaj ve aldatma diyor.
Ayyyyy bi an ödüm koptu aahahaha valla zorlar yaaa.Ee nasıl anlıcaz ozaman sessizler kimseyle çıkmayacak mı

Ayyyyy bi an ödüm koptu aahahaha valla zorlar yaaa.Ee nasıl anlıcaz ozaman sessizler kimseyle çıkmayacak mı

Valla bilmiyorum canım.. Ama sen açılmadıkça zor,çok zor. Gerçekten istiyorsan gidip konuşmalı ya da duymasını sağlamalısın. Oğlak adımlarını sağlam atar. Seni seçmesi için senden emin olması gerek. Oğlakta o ilk görüşte aşk yoktur. Zaman geçtikçe kişiliğinle etkileyip aşık etmelisin..
İşte böyle bir burç.
Her şeyi anlattım sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…