Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Erkeği ?

Bir de sırf bende teklif edince hayır dememek için çıkarsa o hepsinden kötü

Anlarsın zaten o zaman.. Boş verirsin. Bu arada bu topic özel konuşma gibi oldu bizden başkası yok. Kaç sayfadır yazışıyoruz.
Annem yengeç. Damadıyla anlaşamaz. Ama annemde pek yengeç gibi değil.
Yengeç de aileci. Biraz şu utangaçlığını kırarsan iyi anlaşırsınız.

Biri başta yazmış

aynen..

Aynen öyle oldu ama en Kapsamlı Cevapları veriyorsun ,bi konu sahibi bundan başka ne ister ki bilmiyorum annenin tam Özellikleri ne,ama anlaşamadıklarına üzüldüm .bi sitede Oğlak yengeç ya süper anlaşır ya da hiç anlaşamaz diye yazıyordu.haklı çünkü iki Zıt burçmuş.utangaçlık zaten Başıma bela ,doğduğumdan beri utanıyorumdur çoğu zaman iyi de benim aşırı ki konuşmama bile mani oluyor.yengeçler de çok mu konuşur az mı hatırlamıyorum ama ben toplum içinde hiç konuşamıyorum.özel ilişkilerde çok yakın olmadıkça soramam bazı şeyleri.ama geçen bir kaç yengeç gördüm çok konuşkanşar ama bazen patavatsızca oluyor .bir de diyorlar yengeçler böyle olur diye anlamadım ben mi yengecim onlar mı? Bu oğlaklar gibi aynı Tür değil.

kızlar oğlak burcuyla evli olan ya da sevgilisi oğlak olan var mı?nasıl bir burçtur?
Ben oğlak burcuyum, Nişanlımda.
Kendisi aşırı kıskanç, çok sahiplenir genelde hep haklı çıkmak ister :) biraz zor kişilerdir oğlaklar

Bakalım ,yarın daha enerjik daha konuşkan olmaya çalışcam yanımdakine bir şey dediğinde olaya nasıl gircem ,bilmiyorum ama yapıcam .bKalım neler olucak

Konu bahaneymiş çok özledim canım seni muhabbetin şahane

Ateş ikizler falanmıydı ya.kovaları falan hiç bilmem, benim de hep toprak,su ..ben bi de yayla hiç anlaşamam ya ANCA zoraki..burçlar çok mantıklı geliyor ama içine girince de pek tatmin etmiyor bütün burçlarda tutmuyor birbirini.su,toprak grubu tutuyor sadece hatta boğalarında çok Çapkın Olanları varmış

Babam çok canlar yakmış, evet. Boğaların kadın, erkeği çok fark ediyor. Toprak burcu ya kendi grubundan burçlarla ya da sularla anlaşabiliyor anacım.

Babam çok canlar yakmış, evet. Boğaların kadın, erkeği çok fark ediyor. Toprak burcu ya kendi grubundan burçlarla ya da sularla anlaşabiliyor anacım.
Bugün benim oğlakla konuşmadan önce göz Göze geldik Gözlerini kaçırdı.intenetten baktım Dışa dönük erkekler Gözlerini kaçırdığında tiksiniyırmuş o kişiden.ya da Ümit vermemek istiyormuş.ben de konuşmadım..

Utanmıştır oğlak.
Oğlaklar utangaç mıydı ben Tamamen Dışa dönük sanıyordum..utanmasa bile kesin inadından yaptmıştır of neden hoşlanmıyor.gerçekten çok zor benim içim, o okadar konuşkenken o bişi yapmıyorsa ben hiç yapamam.aslında Oğlak burcunun aradığı ÇOĞU özellik var yani sessiz sakinim hanım hanımcıgımdır güzel bulmuyor herhalde

Oğlak dış görünüşe bakmaz. Evet çok utangaçtır ama utangaç olduğu anlaşılmasın diye hep sululuğa vurur. Valla onu bilmem ama benim eşim hiç sevmez makyajı . Hatta git sil şunu der.Ama açık saça bayılır. Hatta genel olarak saçımı çok seviyor. Uzat saçlarını diyor kestirtmiyor. Sürekli okşuyor.(Sapık gibi)

Ayy gün Geçmiyor ki senden bişi öğrenmiyim.saçımı da açmazsam,deli gibi sallamazsam ben de neyim

Bir de dış Görünüşe bakmaz diyoruz da sessiz Kızlardan hoşlanıyorlarmış,içine Önem veriyor ,ee gelip konuşmuyorlar da.anca dış Görünüşe aşık olacaklar mecburen.. ya da yumurta Kapıya dayanınca birini seçip konuşup sonra da evlenecekler

Aaa bak sormayı unuttum senin eşinle ,annen neden anlaşamıyor ya ,belli bi konu var mı ..?bi özellik falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…