Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Erkeği ?

Evet ya umursamayan değerli oluyor.ee nasıl başa çıkıyorsun
Elde edene kadar sen koşarsın anacım. Ama ondan sonra o senin peşinden koşar. Valla yalan söylemeyeyim başta koştum. Çünkü aşık etmişti. Sonra koşmaktan sıkıldım ne halin varsa gör dedim.Anında ellerinde çiçekler kapımda sırılsıklam oldu. Gerçekten.. Sonra evlendik.

Ama başta sakın umursamaz olma. Kaybedersin.
Dediğim gibi. Elde edene kadar koşacaksın.

Ama başta sakın umursamaz olma. Kaybedersin.
Dediğim gibi. Elde edene kadar koşacaksın.
Umursamaz oldum bile ve gerçekten kaybettim ,ya hiç konuşmuyor yokmuşum gibi davranıyor ,tamam inat ediyor da ,nasıl Kırcaz inadını daha doğrusu o haklı oldugunu düşünsün razıyım ,bir de çok güzel de Değilim ,başta Zaten herkesle muhabbet kurmaya çalışıyordu ben de belki biraz umursamayınca Üstüme geldi ama sonra öyle bi çekildi ki..ya birde yaşımız küçük ya ,tam üstüne düşemiyorum.yani tamam erken evlenirler dedin ama, çok güzel yemekler ,hatta temizlik yapmasına rağmen evlenceğini düşünmüyorum belki de bunları iyi yaptığı için yetiyor kendine.öyle gözüküyor dışardanda

Ya birde çok iyi baba olcak yani biliyorum belli halinden,ya birde bende reddedilme korkusu da baya fazla ,hani ilgilensem sıkılır mı ya da nasıl koşcam? Abartıya kaçmaktan korkuyorum

Valla üstüne düş yavrusu. Güzel olman önemli değil. Oğlaklar iç güzelliğine önem veriyor. Yanına gidip konuşmaya başla bence. Elde edene kadar koş, yapacak bir şey yok.. Sonradan istediğin kadar naz edersin.

Ya birde çok iyi baba olcak yani biliyorum belli halinden,ya birde bende reddedilme korkusu da baya fazla ,hani ilgilensem sıkılır mı ya da nasıl koşcam? Abartıya kaçmaktan korkuyorum
Oğlak ilgiden sıkılmaz. Öyle sıkılgan yapıları yoktur. Hatta bazen ben bile sıkılıyorum bazı şeylerden eşim hiç sıkılmıyor.
Sen konu aç. Onu sen keşfet.. İlgi alanlarını anlamaya çalış.. Utangaçca gülümse, gözlerinin içine bak sonra bakışlarını kaçır.. Belli et ilgini yani. Hatta gözünü karart, açık açık konuş. Bayılırlar açık konuşulmasına.. Her şey net olmalı onlara göre.

Ay çok heyecanlandım.peki nelerden konuşmalıyım ya ,hiç konuşmadım konuşmadım şimdi gidip ne desem naber falan diyim bari

Üf Üf Üf acayip taktikler süper ya :))) son olarak, yanında erkekler oluyor ve yakışıklı,kızlar yanlış bişi demez dimi :). Ya ama birde kızlarla çok acık Konuşuyor yani çok tuhaf geliyor.işte bu hasta olan arkadaşıma kıyamam demesi,mesela özletme kendini demesi.biz kız var biraz mı derler.kız buna diyor hadi bana güzel bi söz söyle, iltifat et falan.o da diyor herkesin içinde edemem. özel,çünkü diyor.yani kız zaten herkese karşı öyle ,ama bizimki de herkese mavi boncuk..bana böyle davranmadı ama ben niye onu seviyorum

Bir de sanki kendini herkese göstermek istiyor.sınıf listesinde yokmuş bu mesela ,hoca adını yaz Demiş bu da instagramını bile Yazmış

Bizim muhabbetimiz bile yoktu ona açıldığımda. Uzaktan beğenmiştim yani gidip kendisinden istedim.
Git açık açık de senden hoşlanıyorum diye. Merak etme reddedemez. Eşim bir kızla sırf hayır diyemediğinden bile çıkmış.Düşün yani.

Ama o daha kötü,yani keşke hayır dese istemiyorsa,nasıl anlıcaz öyle olmadığını,sende de iyi cesaret varmış ama

O şakasına yapmış. Severler sululuğu. Ay valla kırk yıldır tanıyorum sanki.
Kitabının yazmışsın bu oğlakların yaaaa.ama çok iyiler yaaa Üf çok sevdim .başta çok gıcık olmuştum.bazen de diyorum hala şişman olsa o halini de gördüm sever miydim diye .tipini önemsiyorum ama başta tanımadan önce de tipi bişi ifade etmiyordu.hani bana bi kız arkim sorardı sınıfınızda yakışıklı var mı diye en iyisi bu yani en azından kası var falan derdim.ama gram bişi hissetmiyordum ,şimdi şakaları hareketleri o kadar güzel geliyor ki .bugün son ders telefonuna baktı hiç konuşmadı çok üzüldüm.ben de bi tuhafım,Konuşmayı beceremiyorum Sınıfta ,ama bi konuşan da olsun istiyorum

Git açıl onaaaaaaaaaaaaa !!! Sonra gerisi geliyor zaten. Tam çıkarken "ben senden hoşlanıyorum , hep hoşlandım ama hiç açılamadım." de ve git. Bir gün düşünsün. Ertesi gün sana nasıl davranıyor ona bak. Merak etme asla seni alay konusu yapmaz.

Okul bitince mesaj atarım artık, ya kampüs olsa gidip konuşcam şuan hazırlıktayız ve tek bina bildiğin lise .sürekli Sınıfta ya da erkeklerle sigara içiyor yani yalnız olacağımız tek bi yer yok.ay bir De çok iyi ya kim zorda olsa yardım ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…