Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Erkeği ?

Adım atacağı kadar atıyor zaten de belki herkese aynı şekilde yapıyor ben farklı anladım çok da kesin değil ama .böyle yapınca çok üzülüyorum

Inadından da dönmez demiştiniz burda bütün arkadaşlar olarak yandık yani bir de sevgili Gözüyle baktığını nasıl anlıcaz

Inadından da dönmez demiştiniz burda bütün arkadaşlar olarak yandık yani bir de sevgili Gözüyle baktığını nasıl anlıcaz

İlk adımı sen atıcaksın. Reddedilme korkusu oluyor oğlakta. Sen belli edersen o da eder. Bağlamak için içten davran sadece. Onun yerinin ayrı olduğunu hissettir. Dayanamaz.

Oooo çok teşekkürlerrrr,yani aşık mı bişiler hissediyor mu diye test etmeme gerek var mı . Yok heralde

Yok yok..Oyuncu değiller öyle. Sadece çekinirler. Sen adım at gelirse senindir,gelmezse hiç senin olmamıştır..

Yok yok..Oyuncu değiller öyle. Sadece çekinirler. Sen adım at gelirse senindir,gelmezse hiç senin olmamıştır..
Çok teşekkürler taktikler içinnnn peki adım nasıl olucak gülümseme falan mı yoksa açık açık konuşmam mı Lazım.ya aynı Sınıfta olduğumuz için o konuşma işi şu bir kaç ay olamaz gibi

Eşime sordum şu an.
Evcimen olman lazımmış. Öyle dedi.
Ne kadar modern gözükselerde geri kafalı insanlar anacım. Kadın dediğin evde oturacak çocuğuna evine kocasına bakacak diyor.

Haahaha aslında oğlaklar tam evlenielcek erkeklermiş bu arada senin burcun ne benim yengeç ama iştenbizim ki 21 yasında pek o gözle bakmıyor olabilir.

biz erken evlendik. ben 24 üm o 26.
Valla neredeyse doğar doğmaz evlenicek kız aramaya başlıyorlar.
Bizim ki o kadar cool'du ki , dedim hah avrupai birisi. Çıkmaya başladık yok etek giydirmem, yok nereye gidiyon, yok bensiz gitme.
Ve eşim müzikle uğraşıyordu.Gitar falan çalıyordu.
Düşün yani öyle bir adamdan böyle bir adam çıktı.
Çok iyi gizliyorlar bu yönlerini, çok iyi..
Şu ana kadar, ne kadar oğlak tanıdıysam hepsi erkenden evlendi, yuvasını kurdu..

Vay beeee iyi oldu öğrendiğim :)))ya bir de yemek yapmayı seviyorlar galiba seninki de yapıyor mu

Bu arada çok memnun oldum seni tanıdığıma ya artık hep yardım isterim artık gerektiği yerde şimdilik bişi yok malum gidip konuşamıyorum da sizde de sen mi konuştun yani ilk adımı attın

Vay beeee iyi oldu öğrendiğim :)))ya bir de yemek yapmayı seviyorlar galiba seninki de yapıyor mu

Bizim ki yemeği sever.
Başak erkeği sever yemek yapsın.
KP im mesela çıldırtır KV mi.
Eşimin yakın arkadaşı başak.Adam bize geldiği gibi mutfağa giriyor. Didişe didişe yemek yapıyoruz.
Boğa burcuyum ben.

Bu arada çok memnun oldum seni tanıdığıma ya artık hep yardım isterim artık gerektiği yerde şimdilik bişi yok malum gidip konuşamıyorum da sizde de sen mi konuştun yani ilk adımı attın

Eşimin arkadaşına dedim "ben X den hoşlanıyorum. Sen onunla konuşur musun?" o da konuştu.. Numaramı verdi. Eşimde beni aradı, konuştuk. 1 hafta sonra adı konsun mu dedim. Konsun dedi gülerek. Lisedeydim o zaman düşün. Hey gidi günler hey.
Beni seçmesinde ki en büyük etken annesinin beni çok sevmesi herhalde. Ayrılmıştık bir dönem barışmamızı annesi sağladı düşün.Tabi istemese öldür Allah, öldür kimse bir şey yaptıramaz.(istediğini çaktırmıyor)

Vay cok iyi kaynana desteği.onla nasıl tanıştınız ya sevgili olduktan sonra direk tanıştırdı mı

Boğa..
Evet direk tanıştırdı.. 1 sene sonra aile yemeğine bile gittim, düşün sen.
Birlikte olduğu kişinin etrafındakilerce onaylanmasını bekliyorlar.
Ve üzgünüm, özgür kadınları pek sevmiyorlar.
Gerçekten eski kafalılar.
Kalbimin saflığı etkilemiş onu. Öyle diyor.
-Laf aramızda hem kalbim hem de kendim pek güzeldik o zamanlar-
Şimdi gel bak, çocuk bakmaktan kendime bakamıyorum.

Bu kadar anneciler miymiş iyi anlamda yani.evet ya çok tatlısın gerçekten.eminim hala da güzelsindir çocuğun da çok tatlı çünkü..daha ne

Bu kadar anneciler miymiş iyi anlamda yani.evet ya çok tatlısın gerçekten.eminim hala da güzelsindir çocuğun da çok tatlı çünkü..daha ne

Evlendikten sonra hiç kalmıyor o anneciliği. Hatta bazen annesiyle biz birlik oluyoruz inadından vaz geçirmek için.
Hayata erken atılmaya meraklı oluyor biraz, oğlak. Sorumluluk sahibi, ailesine değer veren bir burç.
Ben boğa, eşim oğlak.. biz iyiyizde kızım balık..

B
Annesiyle Anlaşmak da zor ama ya ben konuşamazdım herhalde iyiyim siz nasılsınız falan filan balık iyidir ya belki çok duygusal o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…