Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Erkeği ?

ne istediklerini bilmezler kafaları her zaman karışıktır çok duygusal gibi gözükselerde tam tersi hiç birşeyi umursamazlar egoları tavan yapmıştır kendilerinden başkasını düşünmezler bugün seviyorum diyorsa yarın bu duygusunun değişme ihtimali yüksektir(tabi bu benim tanıdığım oğlak erkeği profili genelleme yapmış olmayım :))

herseyini seviyorum katlanıyorum ama aşırı kıskanççç

benimkide oğlakk
aşırı inatçııı hemde çok nefret ediyorum bu huyundan değiştircem diyo değişmiyo daha çok sinir oluyorum
çok kısknaçç bende kıskancım ama o abartıyo bazen
karamsar
esprili
çokkkk çabuk sinirleniyoo ama ben o sinirlendikce daha çok sinirleniyorum
hiç romantik değil
yalnız kötü günlerimde hep yanımda olur ben ağlasam o da ağlar beni sakinleştirir benim için üzülür güldürmeye çalışır o zaman çok seviyorum onu

Benim sevgilim oğlak burcu. Sinirlenince kaç yani çok fena siniri Ama normalde çok tatlıdır, çok ilgilidir, beni çok sever. İlgiyi falan çok sever o da. Bir de benim güzel görünmeme, yanında güzel bir kadını gezdirmeye bayılır. Çok tatlı ya canım benim özledim

arkadaşlar komik birşey anlatacağım..benim sevgilim oğlak....burdaki yazıları okudum baktım hepiniz kıskanç yazmışsınız..oysaki benimki çok çağdaş:)) gittim yanına anlattım..bütün oğlaklar kıskançmış sen değilsin dedim..yoksa öylemisin diye sordum güldü:)) hani söylemek istemez gibi bir gülüş:))) ardındanda, güvenmek lazım dedi...meğer benimkide kıskançmış ama senelerdir belli etmezmiş çok şaşırdım yahu:)))

benzer bir durumu 1 gün önce ben sevgilimle yaşadım
hatta kavga ettik
dedim ben seni kısakanıyorum sen beni kıskanmıyorsun
kıskançlık sadece güvensizlikten olmaz dedim
o da bana aynı seninki gibi (biz telefonda konustuk gerci ama)
kısa bir süre bir gülümseme geldi ve evet kıskanmıyorum dedi
meğersem gözünden kıskanırmışta haberim yokmuş

benm eşimde oğlak burcu n yapcamı şaşırdım artık.çok burnu havada ukala ve inatçı...asla özür dilemez ne olursa olur der bide özürmü diliyim ayaklarınamı kapanayım der çok gıcıktır yaniii..

walla oğlak burcu erkeği kadar inatçı bencil kıskanç odun birini görmedim.durduk yere kavga çıkarıyor ne desem boş illa kendi dediği olucak.fenalık geçirtiyo sinirden .ooooooooff offff ((((((((

Benim bir arkadaşım var , sevgilim mi değil mi anlayamıyorum. Oğlak burcu erkeğinden hoşlanmadım kızlar.Kendisi aynen şöyle: Çok az konuşuyor , ailesine çok önem veriyor , sert görünüşlü. Genelde bu burcun erkekleri için tutucudur derler para konusunda ama aşırı derecede para harcıyor. Benim için sorun deil , şimdiye kadar bitiremediyse şimdiden sonra da bitiremez. ama ben benimle konuşmasını beni aramasını istiyorum iki günde bir aşkım yazmasını deil
Neyse sonuç olarak tavsiye etmiyorum.

Kıskançlık mı?;Hat safhada..
İnatçılık mı?;Fazlasıyla...
Sinir mi?;Aman yarabbimmm.. :18:
Daha yeni ayrılma noktasına geldik sinir ve kıskançlık yüzünden O an gözü hiç birşey görmüyor,kırdım mı üzdüm mü diye hiç düşünmeden agzına geleni söylüyor,be insan bizde taş değiliz ya kalp değil sanki saat taşıyoruz içimizde.. Neyseki özür dileme gibi bir huyu var siniri geçtikten sonra kendine geliyo,elimde değil idare et sinirlenince gözüm hiç birşey görmüyo diyo..Tamam sahipleniyo haklı ama çok aşırı kıskanç her şeyi göze alırım diyo
Seviyorum çokk ve her güzelin bir kusuru vardır diyorum onada amenna :18:

benim aşkımın doğum gününü tam yazdırmamışlar 3 yıl küçük nüfusta doğum gününe bazen 31 aralık bazen 1 ocak bazen 3 ocak diyor ama her üç günde oğlağa giriyor karakter olarak da uyuyor gibi :)

oğlak burcu bi erkekle ewli olmak zor heleki sende bi oğlaksan ben de eşimde oğlak burcuyuz ve ikimizdede inatçılık fazlasıyla war ama itiraf edeyim bende daha fazla... bir yıldır ewliyiz ne için kawga edersek edelim haklıda olsam haksızda olsam inat ederim we asla özür dilemem ve o özür dileyene kadar da konuşmam... :):)):)):) ama biz birbirimizi sewiyoruz we birbirimizi idare ediyorup gidiyoruz işte :)

Erkek arkadaşım oglaktı . Ben de başağım. Başak-oğlak en uyumlu burçlarmış . Genelde mutluluk battıgı için ayrıldıgı söyleniyor :)

Erkek arkadaşım oglaktı . Ben de başağım. Başak-oğlak en uyumlu burçlarmış . Genelde mutluluk battıgı için ayrıldıgı söyleniyor :)

bende erkek arkadaşım oğlak bende başak canım sorunları çok abartmayı sevmiyo iyi anlaşıyoruz maşallah nazar değmesin bizim sorunumuz benm babamın işerinden kaynaklanıyo inş. atlatırız :) oğlak erkekleri güvenilir oluyomuş eşlerine sadık oluyomuş öle okumuştum :)

benim erkek arkadasimda oglak kesinlikle soguk görünümlüdürler ama tanidikca kedi gibi ve cok espirili
aile kurmaya düskün ve iskolikk. morali birseye bozuldugunda kendi duvarlarini örüyor kimseyle görüsmek istemiyor.
ehh pek romantik sayilmasada ara ara vardir romantiklik..planli yasar herseyi planlar dakkikasina kadar
Kiskanclik konusuna gelince..cok kiskanclar ama belli etmek istemezler
ilk zamanlar kendi kendime üzülürdüm kiskanmiyor diye ama zaman gecince cokta belli oluyor kiskandigii
bu arada pek fazla sinirlenmez ama sinirlenincede iyice patlar taniyamazsin..ama teselli edince siniri hemen geciyor özürde dilemesini biliyor

Sempatik,komik,anlayışlı,sohbeti mükemmel,sadık,güler yüzlü,tatlı dilli,romantik
Çok çok çok inatçı Kendi kafasına koyduğunu illa yapar
Hemen her şeye parlamaz ama sinirlenince alttan almazsan vay senin haline Ama hemen yumuşayıp özür dileyebiliyor.
Yerine göre kıskanç ama aşırı belli etmeyen

Ben seviyorum her halini ya

Tek kelimeyle
"KOCAM"

umursamaz gözüküp kafaya takan, yapılan hiç birşeyi unutmayan.. Eşini, çocuklarını aşırı sahiplenen, onlar için her şeyi yapan, yaratan. Yoktan var eden.Çalışkan ama rahatına düşkün, dağınık.. Yemek konusunda hassas. Ama en önemlisi sevdimi sizi her halinizle sever.

Canım ,Kızın çok tatlıymış Allah nazardan saklasın...

Kızlar peki Oğlak erkeği sizinle Konuşmak istiyor siz yüz vermiyorsunuz peşinizden mi gelir bi yerden sonra pes mi eder..benle mesela baya konuşmaya çalıştı hiçbirinde cevap vermedim yani konuşamıyorum çok değişik bi şekilde.neyse işte bir yaptı iki yaptı şimdi o da benle hiç konuşmuyor ama çok üzülüyorum arkadaşımlayke. Yanımıza geliyor arkadaşımla Konuşuyor Bana hiç bişi demedi Öylece suratına bakıyorum,tamam ben kaşındım ama napıyım.mesela arkadaşım hastaydı ben de hastaydım ona dedi neyin var arkadaşım da dedi hastayım oda ay kıyamam dikkat et kendine.ben se orda ölsem umrunda değil..ay durup dururken Ağladım ya..

İnada binmiş.. Oğlak erkeği ilk adımı karşıdan bekliyor.. Elde edene kadar uğraşacaksın. Ama ondan sonra seni asla bırakmaz merak etme.
Bu arada onu en çok içtenliğiniz etkiler. İçinizden geldiği gibi davranın. Sıkar mıyım diye düşünme. İçtenliğin etkiler, tam tersi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…