Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Erkeği ?

benm sewgilim oğlak burcu. öncelikle çok kıskançlar onu hemen söliyeyim de :) sonracığma çabuk sinirleniyo her nekadar da ben sinirlenmem desede:) ama çabucak geçio siniri.istediği şey olsun istiyo olmayınca hemen tavr yapıo bu huyunu hiç sewmiorum böle işte ama ne olursa olsn benm hayatım o :))

Benim sevgilim de oğlak çok kıskanç.Hep diken üstündeyim acaba bi hareketimi yanlış anlar mı diye senağlama inatçı da aynı zamanda.İstediklerimi yumuşak söylersem yapıyor.Evlenince daha mı kötü olur diyorsunuz? Birbirimizi çok seviyoruz.Beni benden çok sevdiğine eminim ama siniri ve inadı olmasa...

mrb kızlar bnm nişanlım yay burcu ama yükseleni oğlak sizin dediğiniz gini çok kıskanç ve çabuk sinirlenen ama aynı zamanda da çok romantik çok seviyorum nişanlımı:)

alalllaa benim sevgilim de oğlak ve hiç kıskanç deil.. gayet rahatım ben. herkes kıskanç yazınca şaşırdım benimkinde mi bi sorun var yahu.. hatta o kadar kıskanç deil ki azcık olsa mı bile diorum

alalllaa benim sevgilim de oğlak ve hiç kıskanç deil.. gayet rahatım ben. herkes kıskanç yazınca şaşırdım benimkinde mi bi sorun var yahu.. hatta o kadar kıskanç deil ki azcık olsa mı bile diorum

şu yazıdan sora resmeen nazar değdirdim çocuğa.. kıskançlığa başladı hatta abartıyo mu, ben mi alışık deilim bilemedim..

Benim Eşim Oğlak Burcu Ben de Oğlak Burcuyum iki inatçı keçi bir köprüde buluşmuş derler ya aynı o hesap.Genelde erkeklerin inadı daha fazla oluyor ben ona yenik düşüyorum.Aşırı Soğuk Kanlılar Üşengeç oluyorlar aslında çok duygusal insanlar ama kendilerine kalın duvar ördüklerinden ona ulaşmanız biraz zor hatta bazı zamanlar imkansız da olailiyor benim eşim çok donuk bir adam ama bir bakmışım yeşilçam filminde hemen ağlıyabilen biri olmuş çıkmış Kıskançtır Kesinlikle Kıskandırmakda çok kolaydır belli etmeyeye çalışır ama sonunda çok fena patlak verir sabırlıdırlar herşeyin en iyisini en güzelini isterler.Ah bide inatçı olmasalar daha güzel olucak

evet doğru sinirli inatçı ve mıknatıs gibi. hem çekiyo hem itiyo. bu özellik bana ilginç geldiği için vazgeçemiyorum.

oglak burcu erkegi benim kocam olur kendileri....
cok sinirli,cabuk sinirlenen,
pilanli...her saatini pilanliyor,
bazen cimri...abartili degil ama cimrilik var
monotonnnnnnn eglenmeyi bilmeyennnn hayatini tek duzey yasamayi seven....

oglak burcu erkegi benim kocam olur kendileri....
cok sinirli,cabuk sinirlenen,
pilanli...her saatini pilanliyor,
bazen cimri...abartili degil ama cimrilik var
monotonnnnnnn eglenmeyi bilmeyennnn hayatini tek duzey yasamayi seven....

senin burcun ne? her saatini planlıyor evet oğlak. bu çok fena. çok ilginç ama adamın elinde değil hep plan yapıyor kafasında. ben planlamadan onun yapmaya çalıştıklarının on katını yaparım o ayrı.

valla kızlar benim sözlümde dediklerinize aynen uyuyo asgım ben ona kurban olurum ben ona yaradana bana cok düskün Rabbim iyiki onu karsıma cıkarmıs

Kendım oğlak burcuyum.Oğlak kadınkarından zarar gelmez AMA aman amannn dıyorum oğlak erkeğinden uzak durun!!!Çok zor egoları tavanda oluyo

kıskanç asabi allttan alınması gereken nazlı bazen çocuk gibi yakışıklı :)))))

Aynen öyle vallahi, acayip kıskanc beim sevgilimde beni boğuyor bazen öyle cok abartıyor ki.
Cabuk sinirlenir cabuk yumuşar, kavga ettiğinizde alttan aldın mı özür bile dileyebilir. Ama su işkolik olayi benim ki hiç calişmayi sevmiyor yaaa tembel tenekem benim

eşimde oğlak
tüm özelliklerini sonuna kadar taşıyor. herşeye rağmen onu gerçekten çok seviyorum. hayatında oğlak erkeği bulunanlara rabbim başka keder vermesin bunlar yetiyor çünkü. canımızı çıkartıyorlar. ne yapalım. rabbim eksikliklerini göstermesin inşallah

bu oğlak erkekleri flörtün ilk evrelerinde nasıl olurlar acaba?

muhabbetimiz muhalif tavırlarla başladı ve ilerledi buda bi taktik dio o zaman ilgini çekemezdim dio
msjlarında sürekli gülücük kullandığı halde bi tane bile gülümseyen fotosu yok :s antipatik desen diil tuhaf bi şekilde kestirip atamıorum alla alla :) aslında çok esprili falan biri ama kabuğu sert zırh giymiş gibi bi kere aşık olmuş artık eskisi gibi anlık yaşadığını söylüo ama öyle olsa bnmle bu kadar ilgilenmez die düşünüorum çünkü ben anlık yaşayan biri değilim genelde hayatı planlarım sizce? bi kaç kere ufak tefek şaka yollu tribal moda girdim gayet yumuşak karşıladı ne desem ne etsem darılmıo gibi ortak bi arkisi beni feyste eklemişti yeni frketmiş nerden tanıosun die sordu bende tanımıorum beni eklemiş senle ortak arkdaş gözüküodu ama hiç denk gelip konuşmadık dedim sadece tanımıosun die merak ettim dedi gülümsedi bilemedim yani yani???

gıcık adamlar!

tanımadan önce uzaktan gözlemlerime göre ben de bir türlü açılamayan, sevse de söyleyemeyen ağır abiler olduklarını düşünürdüm.

oysa ki onlar da gözlenen genel erkek tavrı gibi gibi gerçekten asılmak istedikleri kızı bekliyorlarmış

tek tavsiyem kızlar; eğer yanınıza gelmiyorsa, yeteri kadar hoşlanmıyordur sizden.

maalesef, durum buymuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…