Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Erkeği ?

Aaa gerçekten mi senin burcun ne sizin durum nasıl
Yengecim ben de dogru anladiysam sen de oylesin dimi :) yaa simdi realist olmak gerekirse görünürde Evet bir sey yok gibi bi iliski icinde değiliz. Ama kucuk ilgilenmeler kucuk flörtler var ama oyle utanıyorum ki ben karşılıgini Hakkı'yla veremiyorum cok cok fazla olmasını istedigim bisey oysa ki. ve sanırım biseyler sırf ilerlemiyorsa benim bu asırı utangaçligimdan bişeyleri anlamamamdan gibi geliyo cok soyut konuştum ama Burctasim olarak anlamissindir beni

Cok net anladım inanamazsın yani :). Ben de çok istiyorum ama hiç bi tepki falan veremiyorum

Ayyyy iki yengeç... Fenalıklar geldiii.. Oğlak erkeği cesur kadın sever hanımlar.. Azıcık cesaretlendirin kendinizi.. Siz bir adım atın o size beş adım gelir.. Yeter ki o ilk adımı atın..

Ayyyy iki yengeç... Fenalıklar geldiii.. Oğlak erkeği cesur kadın sever hanımlar.. Azıcık cesaretlendirin kendinizi.. Siz bir adım atın o size beş adım gelir.. Yeter ki o ilk adımı atın..
Gelince kaçıyoruz ya :) ben şahsen baştan gözden geçiricem ama Arkadaşı görmek beni çok sevindirdi.benden utangaçlarda varmış en azından benim yükselen yay :) simdi de doğum haritalarını araştırıyorum..Bu arada şehir dışındasınız sanıyordum

Ay bu adımı duyunca sürekli güleceğim geliyor eski Boğa da öyle diyordu bir Adım gelsem 100 adım gelicekti

Aynen aslında neler çektirdim sana ya :) az Kalsın çıldırıyordun bi keresinde.. bir tane daha yengeç görünce haklısın Fenalık konusunda

Nerden çıktı tatlım şehir dışı? Sadece fazla giremiyorum bu sıralar foruma.

Aynen aslında neler çektirdim sana ya :) az Kalsın çıldırıyordun bi keresinde.. bir tane daha yengeç görünce haklısın Fenalık konusunda

Evet neredeyse ekrandan elimi çıkartıp bir tokat atacaktım sana. O derece fenalık geçirmiştim. Olmazsa haber et sana münasip bir kısmet ayarlarız.

Ayy ama cok cesur da olamaz ki bizim gibi utangaçlarr yavas yavas yapabiliriz ama inanıyorum nasıl başlamalı ben en azından ilgimi belli etmek istiyoeum ama gözünün icine bile tam bakamıyorum hahahah cicimcicim07 cok haklisin senden beteri var bak sevin ;D

Ben kocamın arkadaşına söylemiştim 'oğlaktan hoşlanıyorum' diye. (adı oğlak değil ) ağzını araması için. O saftirikte gitmiş yetiştirmiş. Sonuç 2 yaşında kızımız var şu an.

Valla beybisi ben umudumu kesmiş vaziyetteyim senden. 1 ay hızlandırmalı oğlak kursu verdim ama hala 0 noktasındayız.
Bu Arada o bir Ayı ömrüm boyunca unutmıcam kimseyle bu akdar hararetli ve meraklı konuşmamışımdır bu zamana kadar ya bir de benim çevremdekielrin sanki içi boş ya da açamıyorum onları..bildiğim soruları soruyoruz birbirimize her konuda üstelik hiç bir heyecanı yok ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…