Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Erkeği ?

Herşeyi ama herşeyi,peki Boğa da varmıdır ilk görüşte aşk ,çok teşekkürler...

Boğa burcu erkeği aşk hayatında kadınlara hem fiziksel hem de duygusal olarak değer verir. Aşk hayatında ne aradığını bilen bir erkektir. Aşka çok önem verir. Aldatmayı ve yalanı sevmez. Son derece sadık bir partner olduğunu söylemek gerekir. Kadınlar genel olarak erkeklere güvenmez, ancak Boğa burcu erkeği bu güven ihtiyacını fazlasıyla karşılaşabilir. Boğa burcu erkeği aşk hayatında birlikte olduğu kadınla her türlü paylaşımda bulunmak ister. Kısa süre önce tanıştığı bir kadınla birliktelik kurmak ona göre değildir. Birliktelik kuracağı kadını inceler ve daha sonra bu konuda bir adım atar. Bir kadından hoşlanıyorsa, onu elde etmek için her yolu dener. Boğa burcu erkeği aşk hayatında öncelikle saygıya çok önem verir. Sevdiği zaman kıskanç olabilir.

Iyimiş,...

Sevmiyorsa ilk adımı atmıyor her erkek gibi

Sevmiyorsa ilk adımı atmıyor her erkek gibi

Boğa burcu sanırım daha belli ediyor. Oğlak erkeği gibi kabuğunun arkasına saklanmıyor duygular konusunda. Evlenmeden önce "bende seni seviyorum" dedirtmek için kırk takla atardım. Demezdi de .. Öyle ilginç biriydi. Hatta çoğu zaman yok bu beni sevmiyor diye bile düşünürdüm.. Sonra böyle bir sarılırdı, hah seviyor beni derdim.
Oğlak burcunu idare edebilmek için her hareketini titizlikle incelemek lazım sanırım.
Bazılarına zor geliyor ama ben alıştığımdan mıdır, nedir, bana gayet normal geliyor..
Yüz hatlarından resmen kitap gibi okuyorum artık.

Ya benim Oğlak bilmiyorum seni seviyorum der mi ama kız aradaşlarına kelebek,varlığın huzurun yokluğun ölümüm gibi Şeyler söylüyor.birde çok aşk Roma'nı aşk sözleri okuyor yaşıyor acaba unutamadığı biri mi var anlamadım ki..

Ama onu dediği Kızın sevgilisi var mesela..hiç de o gözle BAKIYOR. Çok iyi tanıyor ama ya numara yapıyor ya da onlardan birine aşık

Ama onu dediği Kızın sevgilisi var mesela..hiç de o gözle BAKIYOR. Çok iyi tanıyor ama ya numara yapıyor ya da onlardan birine aşık
Valla bilmiyorum. Çözmen lazım. Sen yanındayken yüz hatlarına kadar neler yapıyor bir anlatsana.
Bir de boğa ile ilgili şu söz hoşuma gitti;

Önce aklına takar bir Boğa… Sonra farkında olmadan kalbine sokar ve kalbinden bir hiç olmadan çıkış yoktur. Yerinin kıymetini bil.

Valla bilmiyorum. Çözmen lazım. Sen yanındayken yüz hatlarına kadar neler yapıyor bir anlatsana.
Bir de boğa ile ilgili şu söz hoşuma gitti;
Aslında normal davranıyor ya..sadece arada baktığını yakalıyorum o kadar.Ben mesela sevmediğim zamanlarda bile sanki her hareketini bana yapıyor gibiydi.bana yapmıyorsa eğer ,öyleyse acayip uyumlu olurduk ..ne istediğimi benden önce bilip yapıyor.ona göre Konuşuyor.bu kimseyi kırmamak için yaptığı bir şey herhalde.mesela ben cevap vermediğim zamanlarda bir kaç hafta uğraştı çeşitli yollarla ama mesela o arkadaşımla şu zamanlarda yine çok konuşmuyor.ama bu da benim için kötü çünkü arkadaşımla Konuşurken ben ona baksam bile hiç bakmıyordu inat yaptığını anlıyorsun yani yok saysa da aslında saymıyor diye seviniyorsun.bir de küpesi falan var yemek yapıyor temizlik,pek eski kafalı değil galiba kitaplar aşk sözleri aslında herkesin istediği bir erkek.birde ben kimseyle çıkmadığım için de konuşamıyorum hani gidip Konuşmak ne konuşcam nasıl muhabbete gircem.ne dersem ne düşünür.özellikle önceki boğadan da bu Yüzden kaçtım ama yanlış anladı herhalde yani Sevdiğim kişiyle konuşamıyorum herşeyini merak ediyorum ama bunu sosyal medyadan öğreniyorum sormak yok.ama benim sosyal medya hesabımda çok aktif değil böyle de çelişkili.işte o Boğa bu kadar belli ettiğini sevdiğini de ben çocuğun yüzüne bile bakamayınca,ama 3sene oldu.neyse sonra lise bitti gitmiş 2günlük tanıdıgı bi kızla çıkmış kendi bilir kendine bulmuş içki içen gece ortamını seven birini..

Benim eşim gitar çalıyor küpeli uzun saçlıydı.. Ama erken evlendi ama hala geri kafalı !! Sevgi ve sevgili konusunda geri kafalılar.Üzgünüm duygularını kırmışsın. Senden karşılık bulamayınca geri çekilmiş. Ki onun bu kadar şey yapması bile mucize yani. Normalde bu kadar bile belli edemez. Hatta anlamazsın. Adı konana kadar ben bile fark etmedim benden hoşlandığını.Sadece ben söylemiştim ondan etkilendiğimi. O ağzını açıp tek kelime etmedi. Şu an bile kerpetenle çekiyorum ağzından duygusal lafları..

Oglak burcu erkeginin hoslandigi parfümler/ sizde (evli/nisanli/sevgili) begendigi parfümler hangilerdir?

Kizlarr butun mesajlarınızı okudum inanılmaz dogru tespitler varrr resmen burc yorumcusu olmalısın littleaniqa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…