Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak Burcu - 2009

balik53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
116
1
kaydirigubbakcemile2sorumluluk sahibi,dakik,kuralci, disilplinli,tutucu ,sevgili oglaklar
2009 yili sizin icin cok iyi olumlu bir sene olacak,ocak ayinda jupiter gezegeni,para evinize ,gecerek,sizi para para hususunda ,genisletecek, ve guzel gelismelere sahit olacaksiniz,maddi durumunuzda bu sene cok guzel gelismeler olacak ,bir kisminiz is degistirebilir,bir kisminiz baska bir ise terfi edebilirsiniz,is arayanlar onunuzde yeni kapilar acilacak,iliskiler konusunda,eskiden tanistiginiz,arkadaslar yine gundemde olacak,onlarla
yeniden olumlu bir ciddi ilskiye girebilirsiniz.:teytey:

teşekkürler inş 2009 ağustos ayında atanırım da hem iş olarak hem de maddi olarak rahatlarım:)

bu senenin basinda heryerde 2008 oğlak burcunun yili yaziyordu her konuda mutluluk vs...ama hicbisey olmadi benim hayatimda, 2009 a da oğlak burcu icin zor bir yil yaziyor simdi

kaydirigubbakcemile2sorumluluk sahibi,dakik,kuralci, disilplinli,tutucu ,sevgili oglaklar
2009 yili sizin icin cok iyi olumlu bir sene olacak,ocak ayinda jupiter gezegeni,para evinize ,gecerek,sizi para para hususunda ,genisletecek, ve guzel gelismelere sahit olacaksiniz,maddi durumunuzda bu sene cok guzel gelismeler olacak ,bir kisminiz is degistirebilir,bir kisminiz baska bir ise terfi edebilirsiniz,is arayanlar onunuzde yeni kapilar acilacak,iliskiler konusunda,eskiden tanistiginiz,arkadaslar yine gundemde olacak,onlarla
yeniden olumlu bir ciddi ilskiye girebilirsiniz.:teytey:

2009 yılı gerçektende çok iyi olacak benim adıma canım çok saol inşallah çünki 2008 aralık ayında oğlum doğacak onu kucağıma almayı nasip eder diyorum:emir_bebek::emir_bebek:hayırlısı inşallah para konusunda birazcık sıkıntılarım var ama :Saruboceq::Saruboceq:inşallah onlarda düzelir :Saruboceq:
canım benim oğlaklar için çok güzel yorumlar yazmışsın :1hug:inşallah hayırlısıyla 2009 yılı benim için iyi geçer diyorum seni de burdan çokkkkkkkkkk öpüyorummm saolasın.

2009 oğlakların yılıymış annem öyle dedi televizyonda dinlemiş...
satürn olumsuz bir gezegenin etkisinde mi kalıyormuş ne ise 2009 yılında o etkiden çıkıyormuş...
bekleyip göreceğiz arkadaşlar....

2009 yılı gerçektende çok iyi olacak benim adıma canım çok saol inşallah çünki 2008 aralık ayında oğlum doğacak onu kucağıma almayı nasip eder diyorum:emir_bebek::emir_bebek:hayırlısı inşallah para konusunda birazcık sıkıntılarım var ama :Saruboceq::Saruboceq:inşallah onlarda düzelir :Saruboceq:
canım benim oğlaklar için çok güzel yorumlar yazmışsın :1hug:inşallah hayırlısıyla 2009 yılı benim için iyi geçer diyorum seni de burdan çokkkkkkkkkk öpüyorummm saolasın.

hihoyyytsevgili sohretcigim senin ve tum oglaklarin adina hepsi gonlunuzce olsun olumlu dusunenler inanki kazaniyorlar insallah bu sene dilediginiz gibi olur cunki siz oglaklar hakikaten layiksiniz butun tum guzellikler .zenginlikler sizin oglaklarin olsun ve dogacak bebegin cok sansli bir yilinda doguyor hayati boyunca sans onun yaninda olsun bu bebek hayirlisiyla size cok ugur getirecek.:emir_bebek:kaydirigubbakcemile3

2009 oğlakların yılıymış annem öyle dedi televizyonda dinlemiş...
satürn olumsuz bir gezegenin etkisinde mi kalıyormuş ne ise 2009 yılında o etkiden çıkıyormuş...
bekleyip göreceğiz arkadaşlar....

onu 2008 icin diyorlardi ama 2008 cok kotu gecti

Umarım hepimiz için iyi geçer 2009. Benimde oldukça ihtiyacım var buna.
Bu yıl mezun oluyorum, bu anlamda iyi şeyler duymaya ihtiyacım var. Ayrıca artık hayatımda biri olsun istiyorum yaa...

ya 1 gun izinliydim seda sayanın programı varmıs gunduz onda da rezzan var ya astrolog o cikti...ben de merakliyimdir iyi dedim bakalim 2009 yorumlari ne olacak merakla beklemeye basladim
basladi burclarin 2009 yorumlarini yapmaya...hepsini soyledi soyledi, sona 1-2 burc kaldi, oglak ta kaldi...seda sayan dedi reklamlardan sonra devam edicez...bekledim reklamlar bitti bi baktim rezzan gitmis studyoda yok sonra sarki soylemeye basladi konuk sanatci sonra da bidaha lafi bile olmadi...

allah askina yaa

2008 Benim içinde çok kötü bi yıl ayrılık yılı oldu, o yüzden 2009 yılı çok mutlu olmak istiyorum artık evlenmek istiyorum bu yeni yılda:eek:

ayy insallah askımın burcu hep sımdıkı gıbı mutlu oluruzz paylasımın ıcın saol

daha cok basındayızz ama ben hiiiiiiiçççççççç sewmedım 2009 u..:1no2: hersey kötüü gidiyo..sewgilimle de kendımle de ilgili...hiç moralim yok hep mutsuzum son 2 aydır..ewet tam 1 ay oldu..nolcak bu halimmm bilmioorum..:1no2:

2009 u sewmedım 2010 u beklemekteyim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X