Ofis histereskopi KSS hastanesi

Böyle ciddi birşeyi devlette önermem. Maddi İmkanınız varsa özel düşünün gidin ve birkaç Dr a danışın isterseniz. Hangisi daha mantıklı ona göre karar verirsiniz. Ben t rahim den operatif oldum. 2 3 ay beklemeniz gerekiyor rahim dinlenmesi için. Zamanı da hesaplıyorsanuz bilginiz olsun. YouTube da ofis olan birini dinledim o da 2 ay beklemiş. Biz 4 ay önce felan 5 6 bin civarı birşey ödedik özele. Size başka müdahale edecekleri için yüksek rakam olabilir ama başka hastanelerde araştırın fiyat alın. Bana da 20 bin yüksek geldi 10 bin deseler normal gibi bilmiyorum. Geçmiş olsun çok

Hangi şehirde hangi hastanede yaptırdınız İstanbul'da baya fiyatlar fazla oluyor bence 3 hastane ile görüştüm biri 18.5 diyeri 19.5 biride 22.5 dedi şaka gibi resmen devlete mecbur bırakıyorlar.

merhaba, ben devlette ofis diye girdim içerde sorunlar olduğu tespit edilince operatif histereskopi oldum , onu işleyişte belirliyor olabilirler. bir sonraki ay da hamile kaldım. çok memnun kalmıştım, doktorunuza yapışıklık gördüğünüzde operasyon yapacak mısınız diye bir sorun isterseniz. şifalar dilerim

Tamam çok sağolun

Ofis histereskopi oldum arkadaşlar. Hsg kadar ağrı olmadı çok kısa sürüyor, korktuğum gibi değilmiş. Yapışıklık tespit edildi. aletleri olmadığı için işlem yapılmadı. Zaten çok küçük denildi. Tekrarlayan gebelik kayıpları olursa soğuk makas ile kesilebilir yazıldı...
Ben ilk bozulan gebeliğimi korunmayı bırakır bırakmaz elde etmiştim kürtajdan sora bir yıldır olmuyo olması yapışıklık gibime geliyor ama özelde açtırsam mı yoksa devlette aşılama yapacaklar.. Yine kafa karışıklıkları..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…