Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri offoff --göğüs büyütme programı

offoff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2010
569
6
1111----öncelikle hergün yapacağım masaj ;
Göğüsleri geliştiren ve güzelleştiren birkaç masaj yeri vardır. Bunlar;
*göğüs boyun ve omuzlardır. Boynunuza yani nefes borusunun olduğu yere yapacağınız masaj tiroid bezlerinin çalışmasını ve tiroid salgısını etkileyerek göğüsleri geliştirir.
*Göğsünüze masaj yapmak için avuç içlerinizi göğsünüzün üstüne koyup sağ elinizi saat yönünde sol elinizi de tam ters yönde çevirerek göğüslerinizi ovun.
*Göğüslerinizi güçlendirecek bir başka hareket elinize bir havlu alıp çamaşır sıkar gibi bükmenizdir. Bu hareketi ilk gün 20 defa yapın. Daha sonra her gün 10'ar 10'ar arttırarak 100'e kadar çıkarın. Özellikle göğüslerinize yaptığınız masajı sık sık uygulayın. Hatta bu masajı göğüs güzelliği için özel olarak satılan jeller ve kremlerle yaparsanız kısa zamanda istediğiniz güzel göğüslere kavuşursunuz.
* İki avucunuzu göğsünüzün tam önünde birbirine mümkün olduğunca güçlü bir şekilde bastırın. Egzersizi, günde 3 kez 15 dakika yapmanız yeterli.
*Bir duvarın önünde durun. Ellerinizi duvara dayayın ve tüm ağırlığınızı ellerinizin üzerine verin. Ardından, kollarınızı gererek kendinizi duvardan uzaklaştırın. Günde 30 kez tekrarlayın.
2222----tibetin gençlik hareketleri(hormonları düzenlediği için faydalı olacağına inanıyorum)
3333----Şerbetçi otunu alıyoruz ve cezveye yerleştiriyoruz sonra koyduğumuz miktarın 1/4 ya da 1/3 ü kadar su koyuyoruz karıştırarak bütün otun ıslanmasını sağlıyoruz ardından bunu bir güzel kaynatıyoruz ve 10 dk dinlenmeye bırakıyoruz.Ardından yağsız el kremini alıyoruz ve bunu kaynattığımız otla suyuyla birlikte karıştırıyoruz.Yalnız öyle bir su ayarı yapın ki ne su boşa gitsin ne de krem çok cıvıklaşsın.Şimdi karışımı yaptık bunu 1 gün beklemeye alıyoruz.Ertesi akşam bu yaptığımız şerbetçiotu karışımını az olmıycak şekilde sürüyoruz dilerseniz yine o gün gece bir daha sürün...
4444----Her sabah ve akşam aksatmadan kocaman bir kupa rezene ve adaçayı karışımı çayı içiyoruz sonra çaydan kalan otlarla göğüslere masaj yapıyoruz . (çay: iyice kaynatılmış suyun içine 1 tutam rezene 2-3 dal adaçayı atıp 10-15 dk demlnmesi için ağzı kapalı bir şekilde bekletilmeli ve içilmeli.)

KIZLAR YAZILARIM ALINTIDIR FAKAT EN ÇOK SONUÇ ALINANLARI BİRLEŞTİRİP KENDİME PROGRAM YAPTIM.. ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLIYORUM İNŞALLAH...
gÖĞÜS ÖLÇÜLERİM ŞUAN ALT-74 ÜST-81 :KK43: ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN... :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
canlarımmm aslında programıma yarın başlayacaktım ama o kadar sabırsızlandım ki bugünden şerbetçiotlu kremimi yaptım ve 1 gün beklemek üzere dolaba koydum :KK66: şuan adaçayı ve rezene karışımı bitki çayımı yudumluyorum ve tadını çok sevdim ikisini birlikte. naneli çay içiyormuşum gibi =) birazdan da masaj hareketlerimi yapıcammm... ve çok hırslıyım bu sefer olucak Allahın izniyle :KK66: Rabbim dert verdiyse dermanını da mutlaka vermiştir :KK66:

X