offfff bu neydiki?

ffilizz

<3 MUCİZEMİ İSTİYORUM <3
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
161
2
ya tam 9 gün geçti.. sol kasığımda batmalar oldu hemde kaç kere... tam 15 gün midem bulandı.... ve sonuç ne? regli oldum :sinifsinif: hava değişiminden çoğu kişinin gecikmiş bu ay 10 gün e kadar,varmı böyle geciken ama hamiş olmayan bnm gibi bilmiyorumkismile hadi diğerleri psikolojik diyelim peki mide bulantısı neydi yaaa,yemeklerin kokusundan tiksinme gibi adet belirtisimi var ? şaştım ve üzüldüm...senağlama

canım benımde gunum gectı 11 gun ama test yaptım negatıfff dedıgın gıbı kasıklarımda batma oluyordu beklenen adet gunumden bır sonrakı gun bır damla kanamam oldu huzerınden 1 bucuk hafta gectıı hıc bısey yokkkk

seninki hamilelik olabilir cnm.ama bnmki regli farklı yani senin ihtimalin yüksek kan testi yaptır istersen....

canım benim de aynı. 7 sinde olmam lazımdı. hala yok. benim belirtim falan da yok cok sinir boyle test yapıyorum negatif ama gel gor ki gelen yok giden yok.. madem hamile degiliz adet olalım da onumuze bakalım yani :) sen yine olmuşsun darısı basıma valla artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…