Göz Makyajı off

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

dreamer22

Ol de Olsun ALLAH'IM...
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2012
582
4
kızlarr kaşlarımm tıpkı erkek kaşı gibi yüzümü çok sert gösteriyoo napcamı şaşırdım çok mutsuzum çok çirkin hissediyorum inanın aynalara bakasım gelmiyor kaşlarım çok siyahh ve çok gürr :KK50: :KK14: :KK14: :KK14: aramızda kaşş boyatan var mıı bıktım artık bende boyatmak istiyorummm ama teredddütlerm varr lütfn kızlar cvp bekkliicemm :26:

Evet ben boyuyorum hep kendim boyarim.azcik sari sac boyasi ve azcik oksidan kasima surup 3-4 dakiks bekletiyorum kasimin siyahligini kiriyor ifademi yumusatiyor. Aman fazla bekletme cok acilirsa davulculara donersin :) tabi gozunede kacirma tecrubesizsen kuafor yapsun

Evet ben boyuyorum hep kendim boyarim.azcik sari sac boyasi ve azcik oksidan kasima surup 3-4 dakiks bekletiyorum kasimin siyahligini kiriyor ifademi yumusatiyor. Aman fazla bekletme cok acilirsa davulculara donersin :) tabi gozunede kacirma tecrubesizsen kuafor yapsun

neyseki içimi rahatlatan biri konuştuu :KK16: offf anlatamam ne kdr sıkıldım bu kaşlardan hem yoğun hem kalın hemde aşırı siyahhhhh :KK50: bende boyatmaya karar verdm cnmm çok sağol cvp yazdğn için çok tecrübesz ve beceriksiz olduğum için kuaförde boyatmaya karar verdm sence hangi rengi seçsemm daha yumuşak kadınsı bi yüz elde ederm ??? birdee ne zamana kdr dayanır bu boyaa ???

X