off kızlar norlevo ve hamilelik:(

kirmizikar86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2011
125
5
kızlar eşimle korunmasız ilişki sonucu norlevo aldım fakat daha tık yok adet günüm gelmiş olmalı.karnım şişti kasıklarım ağrıyor gibi şeyler.dahada test yaptırmadım ama hamileysem asla üzülmem tabiki şükrederim.asıl sorunum bu değil.şimdi netten araştırırken birinin yazısı dikkatimi çekti arkadaş norlevo kullanmış ona rağmen hamile kalmış.doktorda demişki özürlü doğma ihtimali var çünkü ilaç x kategorisinde.öyle doğmasa bile ilerde kan sorunları yaşama riski yüksekçsiz bilirsiniz demiş.haydaatabiki Allahın dediği olur ama insanın kendi eliyle hata yapıyor olması yavrusuna zarar verme ihtimali olması korkunçvar mı bilgisi olan arkadaşlarım

İlişkiden kaç saat sonra aldınız ilacı..
Sayfalara baktıysanız düzensizlik yaptığını da görmüş olmalısınız..

canım 24 saat daha dolmadan aldım.evet düzen sorunum yokta evlendiğim gece hamile kalan bir tip olaraktan kendime güvenemedim sanırım:)

Çokta geç almamışsınız aslında..
Belirtilerin olduğunu söylüyorsunuz bence biraz gecikme yapmış olabilir.. Bugün yarın olursunuz herhalde.. Çünkü kasıklarım ağrıyor diyor.
Birde stres yaptınız herhalde. Etkileyebilir.. :)

inşallah tatlım çok sağol.bir dahada o ilacı almayacağım.Allahım mecbur etmesin

Prezervatif yirtilmasi sonucu bende ertesi gun hapi norlevo yu kullandim.
Hatta 12 saat dolmamisti hapi aldigimda. Ama sonra ne mi oldu. Simdi bes bucuk aylik bir kizim var.
Gayette saglikli cok sukur, ayni endiseleri bende yasadim ama doktorum beni rahatlatti.
Uzulme biseycik olmaz. ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

teşekkür ederim Allahım bağışlasın canım bebeklerimiz sağlıklı olsunda ben kendimi hiç düşünmüyorum.oyy ne şekerdir şimdi kız:)benim kızımda 22 aylık oldukızlar dilleriyle kendilerini sevdiriyorlar maşallah:)

Evet benim bu Dorduncu melegim. Hatta esimde bisey olmaz hap falan icme millet senelerce ugrasiyor olmuyor bir seferde mi olacak dedi, rabbim isi iste ol deyince oluyor. ...
Sizin kiziniza da masallah olursa da arada iki yas olur guzel olur yani:)

Son düzenleme:

Evet benim bu Dorduncu melegim. Hatta esimde bisey olmaz happy falan icme millet senelerce ugrasiyor olmuyor bir seferde miss olacak dedim, rabbim isi iste ol deyince oluyor. ...
Sizin kiziniza da masallah olursa da arada iki yas olur guzel olur yani:)

maşallah dört tane evlat.Allahım esirgesin.çalışmıyor olsam bende çok isterdim ama malesef şartlarhayırlısı bakalım olursa başımla beraber canım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…