off adetim karmakarışık oldu ya bir türlü denk gelmiyor

eyham

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2014
539
170
kızlar bir turlu yumurtlama dönemini tutturamıyorum işte son adet tarihlerim

17 aralık
26 ekim
30 eylül
7 eylül
yani ortalama ne nasıl yumurtlama gününü denk getircem bilmiyorum

yardımcı olurmusunuz

benimde böyleydi son üç ayı yazarak yumurtlama gününü hesaplayan siteler var ama ben çareyi yumurtlama günü hesaplamadan gün aşırı ilişkiye girmekle buldum.Doktorum öyle yap hesaplama demişti.

kızlar bir turlu yumurtlama dönemini tutturamıyorum işte son adet tarihlerim

17 aralık
26 ekim
30 eylül
7 eylül
yani ortalama ne nasıl yumurtlama gününü denk getircem bilmiyorum

yardımcı olurmusunuz

Canim bende bir turlu denk getiremedim ama ovulasyon testi al en guzeli o

benimde böyleydi son üç ayı yazarak yumurtlama gününü hesaplayan siteler var ama ben çareyi yumurtlama günü hesaplamadan gün aşırı ilişkiye girmekle buldum.Doktorum öyle yap hesaplama demişti.

Ama gun asiri yapmakta iyi degil diyolar spermin kalitesi acisindan kafam cok karisti

bu ovulasyon testi tam günü bulmakta işe yararmı yani evde kayınvalidemler kayınbabam kaynım vs.bikaç ay bizde kalacaklar oyuzden gün aşırı yapamıyorıuz anca tek ilişki ile kalacam oda yumurtlama gününe dnek getirmem lazım

Bisey soracaktim bir yere okumustum idrarinizin uzerine biraz domestos dokun eger kopurup ve o kopuk sonmuyorsa hamilesiniz diyordu sizce dogrumu
Ben hiç bilmiyorum ama google de vardır illaki bir de çamaşır suyu testi varmış ona da bak istersen..

bu ovulasyon testi tam günü bulmakta işe yararmı yani evde kayınvalidemler kayınbabam kaynım vs.bikaç ay bizde kalacaklar oyuzden gün aşırı yapamıyorıuz anca tek ilişki ile kalacam oda yumurtlama gününe dnek getirmem lazım
Ben vaktinde çok araştırmıştımda hatırladığım kadarıyla tek kullanımlık olanlarda şaşmalar olabiliyor gibi okudum kk da ben o zaman çok kullanımlık olan babystart marka var en doğru sonucu o veriyormuş ama 80-90 lira onu alacaktım az kalsın ki hamile kaldım gerek kalmadı.

X