Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

SELAAM,ODUN VAR DEDİLER GELDİMM:)
BENİMKİ-YANİ HENÜZ KOCAM DEĞİL KENDİSİ SEVGİLİM,ODUNLUK KONUSUNDA BENLE YARIŞMAYA ÇALIŞIR AMA ODUNU VEREN BEN OLURUM GENELDE
DOĞUM GÜNÜM GELİYO ÖNÜMÜZDEKİ AY,NE ALIYIM SANA DEDİ,DEDİM HİÇBİ ŞEYE İHTİYACIM YOK,GİDİP DE SAÇMA SAPAN Bİ ŞEY ALIP DÜNYANIN PARASINI AKITMA BOŞ YERE-2 SENE ÖNCE DİJİTAL ALBÜM ALMIŞTI İÇİNE RESİMLERİMİZİ KOYMUŞ,SANKİ EVDE MASAMA KOYABİLİCEM DE ONU AKILLI İŞTEYANİ O DÖNEM YAPAMAZDIM.NEYSE Bİ MÜDDET GEÇTİ AL DEDİM BUNU GİTTİGİDİYORA FALAN KOY,İYİ PARA EDER,ALTIN ALIRIM ATARIM KENARA:d BU YIL İÇİN DE DEDİM İLLA ALICAKSAN Bİ ŞEY Bİ ÇEYREK YA DA Bİ YARIM AL İŞE YARASIN.ATTI 400 TL ÜSTÜNÜ TAMAMLA TAM ALTIN AL DEDİ AŞKİTOM.NAPİYİM KENDİSİ BİRAZ UÇUK AKILLI,GELECEĞİMİZ İÇİN DE YATIRIM YAPMAMIZ GEREKTİĞİNİ BİLDİĞİNDEN ELİNE GEÇENİ VERİYO BEN DE DEĞERLENDİRİP SAKLIYORUM

Son düzenleme:
Çok şükür öyle odun bi kocam yok,yeri gelince romantiktir ama bazen tutar odunluğu her erkek gibi
mesela bugün öyle gıcık etti ki beni
Daha 3-4 gün önce annesindeydik bende bugün reglimin en yoğun baş,bel ve karın ağrılı gününü geçiriyorum ki böyle durumlarda ne evden çıkarım ne de başkasına giderim,ne de misafir kabul ederim

aradı beyefendi:"aşkım akşama yemek hazırlama istersen annemlerde yiyelim mi"

zaten anneye yemek siparişi verilmiştir bilebu "yiyelim mi"de işin kibarca emrivakisi...
"kardeşimle eşi de bizde kalmak istiyorlar bugün"

ya sen bana gidelim mi diyeceğine aşkım akşama anneme gidiyoruz de bitsin dedim

yok efendim,ne alaka korkma 1 saat ancak otururuz(genelde 5 saati buluyo böyle dediği zamanlar)falaaan filaaan
biz böyleyiz,gerçi bende ona diyorum hep akşama annemlere gidiyoruz hayatım diye,
olur canım der hele bi karşı çıksın bak ben ne tepki veriyorum

Ama çoook seviyorum kuşumu ben yaa...

aman kız bu odunluk sayılmaz ya olsun okadar inci bunlar inci

Ben kaynanamla görüşmüyorum allaha şükür hatta hiçbiriyle görüşmüyorum ve kesinlikle de dayatma yapamaz.Ama kendi annemi çok sever ben söylemeden gider ordan arar gül sende gel yemek yicez diye..Benden önce gider valla ama bazı şeylerde dayatmaları vardır özellikle de misafir konusunda bende nefret ederım ama napalımm

bunu nasıl başardığını sorabilirmiyim müsadenle....:26:

ben kaçar iyi akşamlar odun kocaların pamuk karıcıkları öpüyorum sizi muahhh muahh

bunu nasıl başardığını sorabilirmiyim müsadenle....:26:

Çok ağladım ,çok yıprandım..kendimi paraladım ama başardım sonunda anladı.Ne görüştürürüm,ne de evime gelebilirler.Asla gördüğüm anda yüzüne tükürmek geliyor içimden.İnsan bile değiller anlatsam roman olur..Ama hiç kolay olmadı bilesinn Aklıma geldikçe ağlar dururum saçmalık iştee

aman kız bu odunluk sayılmaz ya olsun okadar inci bunlar inci

Ahahaha valla bazen bende öyle düşünüyorum ama iş anneye gelince allahııım bir hassas bir hassas ki kıyamaz

Valla senin durumun da iiyiymiş hiçbiriyle görüşmüyorsun,olsun canım hayırlısı buymuş demek ki

Çok şükür kaynanamla arkadaş gibiyiz bende anneannesine pek dayananam bu kadar mı meraklı,herşeye müdahaleci bi insan olur o yaşında sırf o var diye gitmek istemiyorum yoksa sık sık giderim sorun olmaz zaten taşınacaklar yanından çok şükür 1 aya kadar..

anlaşılan fena üzmüşler seni güzelimmm...

neyse hayırlısı böyleymiş...

erkekler belki ama kadınlar kolay silemez...

sildiğine göre çok badireler atlatmışsındır...

üzülme herkes kendi geleceğini kendi hazırlar güzelim...

kimsenin ettiğide yanına kalmaz...

onlarda anlarlar birgün...

emin ol en hayırlısı bu canım bizim için yoksa birbirimizi yiyoruz eşimle

merhaba kızlarr odun mu dedi biri

benim odunum doğasını da çok seven bir yapıya sahip
çiçekler dalında güzel diyebilcek kadar
ama yine de çiçek istersen söyle diyor
kenara bir çentik atalım 5 çentiğe bir küçük altın formülünü uygulamaya koydu

3 küçük altınım birikti ama hiç çiçemmm olmadı benim (

İnşallah kalmıycak canım teşekkürler yorumun için..

bende geleceğin kaynanası olarak üzülüyorum bu durumlarda...

ama anlamıyorum onları...

düşünüyorum da hayatta tek isteğim evlatlarımın huzurlu mutlu ve sağlıklı olması...

bir anne neden evladını üzmek için bu kadar çaba sarf eder...

tabii ki herkes için geçerli değil bu durumm...

üzenler için diyorum sadece...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…