Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

size güzel bir örnek...

henüz 2. evlilik yıldönümümüz...

evde mükellef bir sofra hazırlamışım ...

giyinmişim süslenmişim...

günlerden pazartesi....

ve benim woddyim gelir eve..

ben heyecanla kalbim güm güm atarak koşmuşum kapıyı açmaya...

ben : hoşgeldin hayatıııııııııııım..

eşim : hıı tmmm tmm hoşbuldumm çekil çekil çekil

ben :
hönkkkk

ben : neden yaa noluyoooooo

eşim : çabuk çabuk aç tv yi

ben : ya hayırdır ne oldu neyin var neden açimmm tv yi...

eşim : aç çabuk aç...

ben : tmm mademmm

eşim : seçim sonuçlarına bakcamm çekilll

ben : neeeee ...:95::95:

ben : eee sofra hazırdı yeseydik yemekleri soğumadan..

eşim : ne yemeği be buraya getirirsen olur..

gören de kendi başbakan seçilecek de heyecan yapıyor sanır...

tmm önemli bir durum da olan bizim evlilik yıldönümümüze oldu...

2. seneden pert bende bi daha sofra mofra hazırlamadım...

veee o gece için bütün hayallerim uçuuuup gitmişti.....

ve sonrası madem o woddy bende woddy nin sevgili eşiyim

ya ama bu çok fenaaa müsadenle yuh demek istiyorum

fesat mesat değim hacıııııı neysem ben kaçıyorummm hade görüşürüz bacılar woddylerınıze ıyı bakın

Öle anamm benimkide aynı...
Diyorumya bizim nikah yıldönümümüz 07.08 idi ama adam hatırlamadığı yetmezmiş gibi bide diyorki aaa ben onu 2 gün sonra sanıyodumm..
yalana bak hele..
Geçen sen doğum günüm ramazana denk geldi iftara yarım saat var kavga ediyoruz hala bana bi hediye bile almadın diyorum falan..
En sonunda gitti o saatte a.çık bir saatçi bulup bana mor bir saat almış o kutuyu alıp beyninde parçalayasım geldi..Ama nafile düzelmyorr

ya ama bu çok fenaaa müsadenle yuh demek istiyorum

de güzelim müsade senin ben daha fenalarını sölemiştim.....

benimki de 1 ay sonra almıştı oyuncak bi köpekcikkk... hemen almayı gururuna da yedirememişti de sonra almıştı...

ammmaaaa iş işten geçmişti....

sonuç ne oldu baktım o yontulmuyo ben de odun olmaya karar verdim en azından ona karşı

ya kızlar merak ediyorum flört dönemindeyken de böylemiydi kocalarınız yoksa sonradan mı odun oldular

maşallah 10 ay oldu evleneli flört döneminde nasılsak hala öyle benimki çiçekler böcekler hediyeler inşallah değişmez yaa

amacın ne kızım seninnnn valla sevgiliyken 2-3 kere buket yaptırmıştı güzeldi valla evlilik teklifinide güzel bir otelin göle sıfır restaurantı yaptı ama ondan sonra hiiiiiiç bişe olmadı he bide ilk yılımızda pırlanta tamtur alyans almıştı okaaa başka da yok alyansıda gene o günü unutmuştu sonradan affettırmek ıcın aldı ama artıkkk yokkkk

benimki inceden belliydi woddy olduğu da kendini yenmeye çalışıyoduuuu benim sürprizlerim karşısında...

kızdırdığında getiriyordu çukulatayı özür dilemiş oluyodu..

evlenince saldı çayıra mevlam kayıra...

Anamm siz cok yasayin emiiihepimizin hasinda var birer tanecok yasasinlar basimizdan eksik olmasinlar aman

valla bi amacım yok bacım hani sonradan değişiyolarsa önlemimi şimdiden alayım diye şey ettiydim

bizde de tam tersi ya ben sürpriz yapamam daha ona doğru düzgün hediye aldığımı hatırlamam param yok bile demişliğim vardır vakti zamanında

garibim onun bana naz yapma hakkı da yok canın saolsun ben hediye istemiyorum sen varsın yeter der geçiştirirdi

demek ki sonradan olma değil anadan doğma bu odunluk

bak bu çok doğru anadan doğma....

hadi bunuda kaynanaya bağlıyalımm da tam olsunnnnn

kesinlikleee kesinlikle kesinlikleeeeeeeeeeeeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…