Ödünç aldığı kitabı 40 yıldır okuyamadı

ferday

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
492
3
Hırvatistan'da bir adam, Zagreb Halk Kütüphanesi'nden 1967 yılında ödünç aldığı kitabı geri getirip teslim ederken, özür dileyerek, okumaya zaman bulamadığını söyledi.Matic, şayet kitabı getirmeseydi kendisine bin 400 Euro para cezası tahakkuk ettirilecekti.

40 yıl boyunca ne yaptı acaba?

benim bu adamla kesin bi akrabalığım var :roflol:
2 yıl önce arkadaşımdan aldigim kitabın henüz 12. sayfasındayım:eek:
acelem yok sindire sindire :icecream:

canım bence de ama haklısın sindirmeden olmaz değil mi?sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

çok ilginç adam belki aldığı gün kitabı koyduğu yeri unuttu,kaybetti olamazmı yani canım :))

ben adamı tebrik ediyorum 40 yıl sonra da olsa kitabı geri götürmüş:roflol:
kütüphane görevlilerine ne demeli kaç görevli emekli olmuştur bu arada:roflol::roflol: getirmeseydi para cezası varmış ne anlayışlılar hayret çalıştığım üniversitede süreyi geçirir geçirmez ararlar yine götürmezsem günlük para cezasını gözümün yaşına bakmadan alırlar

olsan olsan en kücük kardesi filan olursun :roflol::roflol:
ama iyi bir tafinizda var ödünc aldiginizi unutmamissiniz,
birde alipta ben de yok diyenler var:mymeka:

ya belkide adamın aldıktan sonra kitap hoşuna gitmadi ve okumadı sonrada unutu

Hırvatistan'da bir adam, Zagreb Halk Kütüphanesi'nden 1967 yılında ödünç aldığı kitabı geri getirip teslim ederken, özür dileyerek, okumaya zaman bulamadığını söyledi.Matic, şayet kitabı getirmeseydi kendisine bin 400 Euro para cezası tahakkuk ettirilecekti.

40 yıl boyunca ne yaptı acaba?

hiç şaşırmadım ben de böyleyimde
bi insan 40 sene sonra nasıl hatırlar yaa
:roflol:

af yasasından yararlanamazmıydıki acaba?

benimde bir arkadaşımda kitabım var 5 sene oldu geri istemeye utanıyorum artık daha önceleri bir ikikez sordum okumadıgını söyledi artık kitap onunmu benimmi anlamıs değilim....bence kitapseverler için hiç hoş bir durum değil...annem asla kitabını vermez..canım annem yaaa aldıgım kitabını en kısa zamanda teslim etmek koşuluyla alıyorum...onu çok sewiyorum allah başımdan eksik etmesin

ben bi kitaba başlayım 2 haftada bitirmezsem başını unutuıyorum zate yaa. o adam 40 yıl nasıl hatırlamış:)

en sinir olduğum şey okunmak için alınan kitabımın bana geri gelmesidir. kaç kitabım gitmiştir öyle. ben onlara gözüm gibi bakarım gelir biri ister yüzüm tutmaz veririm. sonra pişman olurum.

pis adaaaaaam 40 yıl sonra kitapmı getirilirmiş.

X